Kolejna przegrana Nike (zdjęcia+wideo)

558 wyświetleń • 22 listopada 2008

TV Ostrołęka
Siatkarki Novum Nike nie wykorzystały atutu własnej hali, przegrały z ŁKS-em Łódź 0:3. Pierwszy set to wyrównana walka obu zespołów do stanu 19:19. Niestety w końcówce wydawało się jakby nasze siatkarki stanęły w miejscu. Ostatecznie set ten zakończył się przegraną do 21.

Drugi set to fatalny początek Nike i szybko stracone punkty. Przy stanie 1:7 nastąpiło chwilowe przebudzenie i wyrównanie 8:8. Niestety potem było już tylko gorzej, a set zakończył się przegraną do 19.

Trzecia i ostatnia odsłona tego meczu przebiegała całkowicie pod dyktando siatkarek z Łodzi, które wygrały do 14.

Novum Nike Ostrołęka – ŁKS Łódź 0:3 (21:25, 19:25, 14:25)

Novum Nike: Borawska, Gromadzka, Iwaniuk, Borkułak, Możdżonek, Sobolewska (l) oraz Wierkin, Przybyłek,  Barszczewska, Barszcz.

ŁKS Łódź: A. Chojnacka, Chmielewska, O. Chojnacka, Kaczkowska, Szyda, Możdżeń, Wrzos, Góra, Bakuła, Mielczarek, Drożdż