najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 5 372
link:
W sobotę i niedzielę w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rozegrano "Turnieje Mikołajkowe" dla dzieci i młodzieży. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach. Rywalizacja zaczęła się od rocznika 2000 i młodsi, a najlepsza okazała się Łucja Szabłowska pokonując w finale rywalizacji Jakuba Biedrzyckiego.

W kategorii rocznika 1997/1998 najlepsza okazała się Marika Dymek, która pokonała w finale rywalizacji Nataszę Nowak 6:3. W najstarszej kategorii do lat 18 zwycięstwo odniósł Bartosz Karlikowski pokonując w finale Krystiana Dymka 6:2. - Jestem bardzo zadowolony z tego turnieju - powiedział po zawodach prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Jędrzej Nowak. - Pojedynki były bardzo wyrównane i emocjonujące, a do tego stały na wysokim poziomie - dodał prezes OST. Był to ostatni turniej organizowany przez OST i MOSiR w tym roku.Wyniki rywalizacji: kat. 2000 i młodsi: 1. Łucja Szabłowska, 2. Jakub Biedrzycki, 3. Katarzyna Sęk.

kat. 97/98: 1. Marika Dymek, 2. Natasza Nowak, 3. Jakub Majkowski, 4. Paulina Kamińska, 5. Kaja Kędzierska, 6. Ada Zalewska, Kinga Wyszomirska.

kat. do lat 18: 1. Bartosz Karlikowski, 2. Krystian Dymek, 3. Aleksandra Bojarska, 4. Bartłomiej Otłowski, 5. Kacper Kamiński.

Więcej o Ostrołęckim Stowarzyszeniu Tenisowym na www.tenis-ostroleka.pl

Brak komentarzy do tego materiału.
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl