najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (1,0)
ilość ocen: 1
liczba odsłon: 5 059
link:
Czy młodzież może czuć się bezpiecznie? Policja coraz częściej donosi o pobiciach z udziałem nieletnich na terenie naszego miasta. Zaczęło się od  tragicznej „zabawy śnieżkami” w wyniku której piętnastoletnia dziewczynka z Osiedla Stacja, zaatakowana prze swoich rówieśników trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami żołądka i tam przeszła skomplikowaną operacje, następnie policja poinformowała o  pobiciu trzynastolatki, która  trafiła do szpitala m.in. ze wstrząśnieniem mózgu. 10  marca  na terenie Zespołu Szkół nr 5 zaatakowano ucznia. Chłopiec trafił na ostrołęcki oddział ortopedyczny ze złamaną żuchwą i kością przedramienia.  

Zapytaliśmy ostrołęcką młodzież, czy w związku z ostatnimi zajściami, czuje sie bezpiecznie w mieście?

Sławomir Zyznowski – Czuje się bezpiecznie, te zdarzenia nie trafiają do mnie w szczególny sposób, ponieważ zawsze gdzieś przejawia sie agresja. Dlaczego? Trudno określić, może dlatego, że czasy sie zmieniają.

Kamil Nieciecki – Nie uważam, żeby w ostatnim czasie w naszym mieście zrobiło się bardziej niebezpiecznie. Agresja występuje z wielu przyczyn, jedną z nich jest niedowartościowanie młodzieży, brak perspektyw, które  w rzeczywistości są złudzeniami. Dzisiaj młodzież jest ogólnie egoistyczna. Kieruje się tylko własnymi sprawami, dobro innych jest zbędne, ponieważ ich nie dotyczy. Czy tak być powinno?

Michał Pawełczyk – Niepokojące informacje dochodzą zewsząd. Dotychczas w naszym mieście czułem się bezpiecznie i myślę, że to się nie zmieni. Uważam na siebie.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 513
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 462
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 402
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl