najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 3
liczba odsłon: 3 966
link:
W czwartek, 15 stycznia odbył się 'Wieczór Noworoczny w Arce' , podczas którego podsumowano działalność kulturalno - edukacyjną Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Bibliotek i Książki. Odbył się również występ artystyczny pt. 'Oblicza miłości' w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1, przygotowany przez Marię i Kazimierza Dłuskich. Otworzono również wystawę fotograficzną autorstwa Marka Młodzianowskiego i Marka Rzepińskiego.

Na spotkaniu Dariusz Maciak, przewodniczący rady miasta w imieniu prezydenta i rady miasta przekazał Miejskiej Bibliotece zbiór książek o tematyce samorządowej.

-Prezydent miasta wraz z radą miasta postanowił objąć patronat nad jednym z działów bibliotecznych, którym jest samorząd i administracja. Każdy egzemplarz książki będziemy kupować podwójnie, jeden trafi do biblioteki drugi będzie do wypożyczenia- wyjaśnia Dariusz Maciak, Przewodniczący Rady Miasta. -  Ta inicjatywa pomaga w tych trudnych czasach dla bibliotek. Być może do tej akcji przyłączą się też inne zakłady pracy, kluby, stowarzyszenia czy mieszkańcy zorganizowani w jakiejkolwiek grupie. Na przykład, gdy zakład pracy będzie miał jakieś szkolenia, mógłby zakupić książki, które będą potrzebne ich pracownikom i przekazać je bibliotece. Dzięki temu wzbogacimy zbiory biblioteki w różnorodne pozycje i ułatwimy pozyskanie wiedzy obecnym pracownikom a później kolejnym pokoleniom- dodał.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 393
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 390
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 343
Dodano: 05.01.2020
Liczba odsłon: 2 052
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl