najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (4,0)
ilość ocen: 4
liczba odsłon: 4 948
link:
Ryszard M. 57- letni mieszkaniec Gdańska za kratkami. Został zatrzymany przez ostrołęckich policjantów tuż po dokonanych włamaniach do mieszkań na terenie Ostrołęki

Wczoraj w wyniku przeprowadzonej akcji policjanci- wywiadowcy z wydziału prewencji KMP w Ostrołęce na terenie miasta dokonali zatrzymania sprawcy włamań do mieszkań. Mężczyzna został zatrzymany w piątek przed południem na  Al. Jana Pawła II w Ostrołęce bezpośrednio po dokonanych włamaniach w jednym z bloków przy tej ulicy. Przy zatrzymanym policjanci znaleźli przedmioty pochodzące z kradzieży: biżuteria, sprzęt RTV, laptop. Przedmioty te pochodziły z dwóch okradzionych mieszkań i były warte ponad 7 tys. zł.

Przy zatrzymanym mężczyźnie znaleziono również tzw. łamaki służące do łamania zamków w drzwiach, wytrychy i duża ilość różnych kluczy przerobionych w taki sposób aby dawały możliwość otwierania różnego rodzaju  zamków. Sprawca włamań to 57 - letni mieszkaniec Gdańska. Ryszard M. w przeszłości karany za podobne przestępstwa. Historia jego działalności sięga 72 roku ubiegłego stulecia. Włamywacz trafił do policyjnego aresztu.

Aktualnie trwają ustalenia czy  zatrzymany  mężczyzna  mógł dokonać  poprzednich włamania na terenie Ostrołęki oraz  podobnych włamań na terenie kraju. Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone  są dalsze zatrzymania. Włamywaczowi grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Ponadto  poniesie on odpowiedzialność za przestępstwo polegające na obietnicy wręczenia korzyści majątkowej policjantom, którzy go zatrzymali w zamian za odstąpienie od  czynności.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 513
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 462
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 402
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl