najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 1
liczba odsłon: 6 697
link:
8 stycznia na hali im. Gołasia rozpoczął Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej chłopców rocznik 2000 R-GOL CUP 2011. Prezydent Janusz Kotowski oraz Przewodniczący Rady Miasta Dariusz Maciak oficjalnie rozpoczęli piłkarską rywalizację.

Turniej będzie odbywał się w dniach 8-9 stycznia w Hali Widowiskowo - Sportowej im. Arkadiusz Gołasia w Ostrołęce.

Jest to już piąty turniej organizowany przez zespół Orlików Korony HiD i nikt niema wątpliwości, że obsada zawodów jest jak do tej pory najmocniejsza. W Turnieju weźmie udział 12 drużyn.

Swój przyjazd do Ostrołęki potwierdziły następujące zespoły: Sudova Mariampole, Vidzgyrys Alytus, Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa, Zawisza Bydgoszcz, S.F. Wilanów, Naki Olsztyn oraz Petrus Łapy. W Turnieju ponadto wystąpią dwa zespoły Korony HiD.

Organizatorzy, którzy zadbali o doskonałą obsadę zawodów postarali się również o zaproszenie piłkarskich gwiazd. Takie zaproszenia trafiły do Euzebiusza Smolarka i Adriana Mierzejewskiego, piłkarzy Polonii Warszawa i reprezentacji  Polski.

- Euzebiusz Smolarek niestety do Ostrołęki nie przyjedzie, ale liczymy na wizytę Adriana Mierzejewskiego - poinformował nas Michał Robaszkiewicz organizujący "R-Gol Cup 2011"

Pewne jest natomiast, że nasze miato odwiedzi Tomasz Frankowski. Frankowski to były reprezentant Polski grający na pozycji napastnika, obecnie zawodnik Jagiellonii Białystok. W kadrze Franciszka Smudy pełni funkcję trenera napastników.

Drużyny będą rywalizować w dwóch grupach po sześć drużyn. Najlepsze cztery drużyny z obu grup wejdą do ćwierćfinału. Podział grup wygląda następująco:

Grupa A
Korona HiD I Ostrołęka
Sudova Mariampole
Polonia Warszawa
Naki Olsztyn
Zagłębie Lubin
S.F. Wilanów

Grupa B
Korona HiD II Ostrołęka
Vidzgyrys Alytus
Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Zawisza Bydgoszcz
Petrus Łapy

Rozgrywki grupowe rozpoczęły się w sobotę 8 stycznia o godzinie 8.00 spotkaniem pomiędzy drużynami Korona HiD I Ostrołęka - Sudova Mariampole. O godzinie 11.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie Turnieju. Pierwszego dnia mecze potrwają do godz. 19.25. W niedzielę pierwsze spotkanie również o godzinie 8.00. Wielki Finał Turnieju zaplanowany jest na godzinę 15.05.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 369
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 320
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 275
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl