najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 1
liczba odsłon: 6 605
link:
Turniej R-GOL Cup 2011 dobiegł końca! W drugim dniu zmagań doczekaliśmy się meczów półfinałowych i finałowych. W półfinałach spotkały się Zawisza Bydgoszcz z Szkołą Futbolową Bajorki Wilanów oraz Jagiellonia Białystok z Polonią Warszawa. W finale natomiast zobaczyć można było dwie drużyny z Warszawy – Polonię i SF Bajorki Wilanów. Finał był niezwykle emocjonujący i mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 2-2. Potrzebne były rzuty karne, w których po długiej "loterii" zwyciężyli młodzi piłkarze z Wilanowa!


Królem strzelców został zawodnik zwycięskiej drużyny Mikołaj Czaplicki, najlepszym zawodnikiem z pola wybrano Pavlusa Golubickasa z Vidzgiris Alytus, a najlepszym bramkarzem Szymona Kędzierskiego z Korony HiD II Ostrołęka.

W ostatniej chwili z udziału w imprezie wycofała się drużyna Lecha Poznań (zamiast do Ostrołęki Lechici pojechali do Niemiec na Mercedes-Benz Cup). Ich miejsce zajęła Rona 03 Ełk, która już w latach ubiegłych gościła w Ostrołęce.

Rozgrywki grupowe rozpoczęły się w sobotę 8 stycznia o godzinie 8.00 spotkaniem pomiędzy drużynami Korona HiD I Ostrołęka - Suduva Mariampole. O godzinie 11.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie Turnieju. W niedzielę pierwsze spotkanie również rozegrano o godzinie 8.00. W Wielkim Finale Turnieju w spotkały się Polonia Warszawa i SF Bajorki Wilanów.

Głównym organizatorem turnieju był Michał Robaszkiewicz z Korony HiD.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 367
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 315
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 270
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl