najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 6
liczba odsłon: 8 881
link:
We wtorek, 1 lutego, o godzinie 20.20 nowy basen zaczął napełniać się wodą. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak idą prace wykończeniowe aquaparku. Sala do gry w kręgle jest już na ukończeniu.

Pierwsze metry sześcienne wody wpłynęły do niecki basenu sportowego. Rozpoczął się rozruch technologiczny tej części aquaparku.

Niecka będzie stopniowo wypełniana wodą przez cztery do pięciu dni. Chodzi o to, by stopniowo obciążać podłoże basenu. W głównej części nowej ostrołęckiej pływalni mieści się 1000 metrów sześciennych wody. Jest ona filtrowana i w zamkniętym obiegu będzie krążyć aż do uzyskania całkowitej przydatności do kąpieli i spełnienia wszelkich norm sanitarnych. W następnej kolejności uruchamiane będą niecki rekreacyjne.

Prawie gotowa jest także kręgielnia. Barwnie pomalowane ściany, stoliczki, dwa tory - już niedługo zostaną oddane do użytku. Trwają również prace wykończeniowe w saunach, pomieszczeniach gospodarczych, szatniach, sali do ćwiczeń fitness i solarium.

Niebawem ruszy również strona internetowa aquaparku, na której będą umieszczane aktualności dotyczące odbiorów oraz wszelkie informacje o przebiegu prac wykończeniowych nowego basenu.

Z każdym dniem zbliżamy się do otwarcia aquaparku, który - dobrze zarządzany - może być wielką atrakcją nie tylko dla ostrołęczan, ale również mieszkańców sąsiednich miejscowości.


Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 095
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 038
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 975
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl