najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 2
liczba odsłon: 6 134
link:
W środę w parafii pw. Nawiedzenia NMP rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne dla młodzieży, które potrwają do 11 marca. Pierwszy dzień rekolekcji rozpoczął się spotkaniem z Darkiem Malejonkiem, znanym instrumentalistą i wokalistą, który przez muzykę wyraża swoją wiarę w Boga.

Specjalnie dla ostrołęckiej młodzieży gość zagrał koncert a także opowiedział o swoim życiu i o odnalezieniu Boga na swojej drodze.

Jego serce bije przede wszystkim dla Boga i rodziny. W żyłach pulsuje radykalność i reggae. W jego wypowiedziach słychać, że kieruje nim swoisty rodzaj zdrowej ambicji serca - być blisko Boga i dobrze żyć na co dzień.

Wyrósł z twardego życia i miękkich narkotyków, a kariery muzycznej nie zaczął w kościelnym chórze. Zaczynał raczej od anarchistycznych klimatów i kontestacji Kościoła dla samego sprzeciwu wobec „systemu”.

Po nawróceniu nie tworzy własnej, wyszukanej filozofii życia, nie stara się być „nawracającym” innych. Stąd autentyczność, gdy jako mąż, ojciec i brat mówi o oddaniu życia Jezusowi. Po prostu gra reggae i mówi o tym, co dla niego jest ważne, co przeżył. Mówi o miłości Boga tym, którzy tylko zechcą słuchać.

Dariusz "Maleo" Malejonek (ur. 16 maja 1962) - polski kompozytor, wokalista i gitarzysta, członek zespołów: Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3 oraz Arka Noego. Założyciel i lider Maleo Reggae Rockers.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 513
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 462
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 402
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl