najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 6 554
link:
Piłkarze Korony HiD Ostrołęka i Iskry Krasne pokazali dzisiaj jak nie powinien wyglądać mecz piłki nożnej. Brakowało bramek, bo spotkanie zakończyło się remisem 0-0, ale także strzałów, ciekawych akcji. Na domiar złego pojedynek, w którym przegrały tak naprawdę oba zespoły (obu walczącym ekipom potrzebne były trzy punkty, a mają po jednym) przedłużył się o prawie dwadzieścia minut.

Wszystko przez sytuację, w której Marcin Manowski dosyć bezmyślnie sfaulował bramkarza gości Andrzeja Opalacha. Ten ze złamaniem otwartym kości piszczelowej został zabrany karetką do szpitala. Jednak jedyna czerwona kartka dzisiejszego dnia nie była za te zagranie (chociaż szczerze mówiąc faul można było zakwalifikować jako taki na czerwony kartonik), ale za dwie żółte, które otrzymał zawodnik Iskry Banach (druga za równie głupi faul, jak ten Manowskiego, tyle że bez takich konsekwencji). Z pewnością kolejny mecz Korony HiD będzie lepszy, bo dużo gorzej dla oka być nie może...


Korona HiD Ostrołęka 0-0 Iskra Krasne


Korona: Szczechowiak - Milewski, Polak, Gawrych, Świętochowski - Manowski (71 Rychlik), Nienałtowski (89 Słowik), Rupacz, D.Wargulewski (90 Nadrowski), Sokół, Kubat (80 Kuzia).


źródło: eOstrołęka.pl

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 367
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 315
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 270
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl