najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (4,3)
ilość ocen: 6
liczba odsłon: 11 779
link:
Małżeństwo celebrytów - Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - spotkało się z kilkudziesięcioma uczniami Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz ZSZ nr 4. Goście opowiadali o swojej drodze do kariery, czyli o tym, jak ich marzenia stały się rzeczywistością.

Spotkanie z gwiazdą serialu "M jak miłość" i jej mężem, znanym tancerzem, odbyło się w ramach projektu "Mój wybór - moja przyszłość”, który jest realizowany przez fundację Drabina Rozwoju w partnerstwie z samorządem Ostrołęki. Projekt ten finansowany jest ze środków europejskich w ramach Projektu Operacyjnego Kapitał Ludzki - działanie 9.2.

- Celem projektu jest uczenie młodych ludzi kreatywności, a przy okazji pokazywanie im, że jeżeli czegoś bardzo chcemy, to możemy to osiągnąć. Piątkowe spotkanie z Katarzyną Cichopek i jej mężem jest pierwszym w ramach tego projektu. Następnym gościem będzie Natalia Kukulska - mówił Mariusz Mierzejewski, ostrołęcki radny zaangażowany w projekt.

W trakcie spotkania Cichopek opowiadała o swoich początkach w show biznesie i związanymi z tym problemami, ale także o radościach i spełnieniu. Przekonywała również, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. - Nic tak nie cieszy jak zdobywanie celów, postawionych samym sobie - zapewniała Cichopek.

Spotkanie odbyło się w piątek (29.04) w ostrołęckim Urzędzie Miasta.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 502
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 448
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 395
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl