najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 1
liczba odsłon: 7 273
link:
Życzenia, podziękowania i nagrody, tak wyglądały uroczystości zorganizowane z okazji Dnia Edukacji Narodowej w II Liceum Ogólnokształcącym.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej przygotowanej przez uczniów szkoły, którzy pokazali jaki według nich powinien być idealny nauczyciel. Po zakończeniu rozpoczęła się część oficjalna.

- Dziś jest najważniejszy dzień w naszej społeczności samorządowej - mówił prezydent Janusz Kotowski. - Co prowadzi do spełnienia w pracy samorządowej? Jestem pewien, że każdy ma swoją odpowiedź, ale może najważniejsze jest zobaczyć rozwój i szczęście tych, których dano nam na chwilę na wychowanie?

Prezydent wszystkim nauczycielom złożył tez życzenia i podziękował za trud jaki wkładają w wykonywanie pracy nauczyciela.

Następnie prezydent wręczył nagrody nauczycielom. Łącznie nagrodzonych zostało ponad 70 nauczycieli i pracowników administracyjnych ostrołęckich szkół.

Nagrodę specjalną dostała Anastazja Dzwonnik-Załęska, wicedyrektor II LO w Ostrołęce.

Nagrody I stopnia dostali:

Iwona Brzezińska, dyrektor Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej
Teresa Gierwicz, wicedyrektor II Liceum Ogólnokształcącego,
Stanisław Grzyb, dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego,
Marzena Kołakowska dyrektor Przedszkola Miejskie Nr 15
Alina Lenkiewicz, dyrektor Przedszkole Miejskie Nr 16,
Lidia Parda, nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 10,
Anna Przygoda-Majewska, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4,
Katarzyna Dorota Staszczuk, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej,
Małgorzata Agnieszka Szarwacka, nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 6,
Barbara Szczubełek, nauczyciel Zespołu Szkół Nr 4
Elżbieta Waszczyk, dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 7
Marek Wółkowski, dyrektor Zespołu Szkół Nr 3,
Grzegorz Żebrowski, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2.

Nagrody II stopnia dostali:

Alina Bałdyga, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2,
Anna Białczak, Przedszkole Miejskie Nr 7
Jolanta Elżbieta Bierek, Zespół Szkół Zawodowych Nr 3,
Katarzyna Bodak, Zespół Szkół Nr 4,
Zofia Borgieł, Szkoła Podstawowa Nr 2,
Joanna Chodkowska, Zespół Szkół Nr 5,
Bożena Chojnicka-Kapinos, Zespół Szkół Nr 3,
Robert Stanisław Chorowicz , Zespół Szkół Zawodowych Nr 1,
Aleksandra Chrostowska, Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza, Krzysztof Ciszkowski, I Liceum Ogólnokształcące,
Marzena Ćwiek, Gimnazjum Nr 2,
Katarzyna Damięcka, Szkoła Podstawowa Nr 10,
Helena Dąbrowska, I Liceum Ogólnokształcące,
Janina Dąbrowska-Jechna, Szkoła Podstawowa Nr 6,
Wioletta Domurad Pragacz, Zespół Szkół Nr 5,
Jolanta Dovgosheya, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1,
Beata Drabot, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna,
Andrzej Glinka, Centrum Kształcenia Praktycznego,
Anna Katarzyna Głażewska, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2,
Weronika Grzegorczyk, Szkoła Podstawowa Nr 6,
Mariola Halicka, Szkoła Podstawowa Nr 2,
Beata Kalicka, Szkoła Podstawowa Nr 1,
Beata Kotowska, II Liceum Ogólnokształcące,
Joanna Maria Krajewska, Przedszkole Miejskie Nr 17,
Marzena Krupa, Zespół Szkół Nr 5,
Renata Justyna Kuźmińska, Szkoła Podstawowa Nr 10,
Iwona Danuta Laskowska, Przedszkole Miejskie Nr 9,
Barbara Lewandowska, Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Marianna Lewińska- Kulpa, Przedszkole Miejskie Nr 8,
Joanna Bożenna Liszewska, Zespół Szkół Nr 3,
Agnieszka Łada, Zespół Szkół Nr 5,
Jadwiga Madrak, Szkoła Podstawowa Nr 5,
Beata Markowska, II Liceum Ogólnokształcące,
Ewa Martynowicz, Gimnazjum Nr 2,
Grażyna Mateusiak, Przedszkole Miejskie Nr 15,
Elżbieta Mironczuk, Gimnazjum Nr 2,
Urszula Mirska-Panuś, Zespół Szkół Nr 3,
Małgorzata Nałęcz-Wiśniewska, Szkoła Podstawowa Nr 10,
Jolanta Nowicka, Gimnazjum Nr 1,
Jolanta Lucyna Parzychowska, Szkoła Podstawowa Nr 1,
Hanna Piersa, I Liceum Ogólnokształcące,
Marzena Pszczółkowska, Zespół Szkół Nr 5,
Agnieszka Marzena Rosochadzka, Zespół Szkół Zawodowych Nr 3,
Dorota Róziecka, Gimnazjum Nr 1,
Jadwiga Rykowska, Gimnazjum Nr 1,
Urszula Agnieszka Rzepińska, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1,
Krzysztof Rzosiński, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1,
Anna Sawicka, Zespół Szkół Zawodowych Nr 4,
Monika Celina Sejbuk, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2,
Bożena Struniawska, Zespół Szkół Zawodowych Nr 4,
Małgorzata Syguła, I Liceum Ogólnokształcące,
Anna Szczepaniak, Zespół Szkół Nr 5,
Dorota Ewa Szczygieł Jarnutowska, Gimnazjum Nr 1,
Beata Ścibek-Rejmontowska, Przedszkole Miejskie Nr 16,
Ryszard Tomaszewski, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1,
Ewa Tyszka, Zespół Szkół Zawodowych Nr 4,
Wioletta Barbara Wnuk, Przedszkole Miejskie Nr 10,
Agnieszka Wołosz, II Liceum Ogólnokształcące,
Dorota Woroncow, Zespół Szkół Nr 4,
Elżbieta Zaborowska, II Liceum Ogólnokształcące,
Urszula Zagroba, Szkoła Podstawowa Nr 10,
Agnieszka Zalewska, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Agnieszka Zalewska, Szkoła Podstawowa Nr 1, I
wona Załęska, Szkoła Podstawowa Nr 2
Jolanta Zyśk, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2

Nagrody dla pracowników administracyjno-obsługowych:

Hanna Burkacka, Zespół Szkół Zawodowych Nr 3,
Danuta Frączek, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1,
Anna Matuszewska, Szkoła Podstawowa Nr 6,
Beata Struniawska, Przedszkole Miejskie Nr 7,
Franciszek Mirosław Szczubełek, Szkoła Podstawowa Nr 2.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 19.05.2019
Liczba odsłon: 992
Dodano: 10.05.2019
Liczba odsłon: 481
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2019 by "TV-ostroleka.pl