najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 5 471
link:
Karnawał powoli dobiega końca. W najbliższy weekend odbędą się ostatnie zabawy i bale karnawałowe. Dla tych, którzy chcieliby wziąć w nich udział ale boją się, że ich zdolności taneczne nie są wystarczające przygotowaliśmy coś specjalnego. Wspólnie ze akademią tańca Quick and Slow przygotowaliśmy materiał, z którego każdy może nauczyć się podstawowych kroków popularnego tańca latynoskiego - salsy.

W Quick and Slow przyszłych tancerzy uczy Aneta Kowalewska, która szkołę założyła dokładnie rok temu, a sama tańczy od 10 roku życia.

W akademii tradycyjnie prowadzone są zajęcia z tańców towarzyskich dla par ale w ofercie znajdują się także zajęcia taneczne tylko dla pań tzw. "Taniec latino solo", nowością są zajęcia taneczne tylko dla pań powyżej 45 roku życia, które cieszą się dużą popularnością. Oprócz tego klienci mogą uczestniczyć także w zajęciach z aerobiku, "Latino fitness" czy "BPU - Biodra, Pośladki, Uda".

Jednak Quick and Slow to nie tylko zajęcia dla dorosłych. W ofercie znajduje się także wiele propozycji dla najmłodszych, którzy chcieliby spróbować swoich sił jako tancerze. Dzieci mogą wziąć udział w zajęciach z tańca towarzyskiego z elementami tańca disco czy breakdance. Pierwsze zajęcia są bezpłatne co pozwala sprawdzić, czy dane zajęcia odpowiadają naszemu maluchowi.

Wymagającym uczniom szkoła oferuje także zajęcia indywidualne, podczas których instruktor zajmuje się tylko jednym klientem lub parą. Z takich zajęć bardzo często korzystają nowożeńcy przygotowujący się do pierwszego weselnego tańca lub osoby, które krępują się uczestniczyć w zajęciach grupowych.

Z właścicielką szkoły rozmawialiśmy o tym jakich tańców uczą się mieszkańcy Ostrołęki i okolic w okresie karnawału.

-Jeżeli wybierają taniec towarzyski, to na pewno "cza cza" i "walc" - mówi Aneta Kowalewska. - Na kursie tańca towarzyskiego poświęcamy także czas na naukę tańców użytkowych, czyli takich, które najczęściej są wykorzystywane na imprezach okolicznościowych. Jeżeli chodzi o tańce latynoskie to na pewno salsa i dżajf ewentualnie twist - dodaje.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy też specjalny materiał wideo, w których właścicielka szkoły tańca Quick and Slow pokaże kilka podstawowych kroków salsy.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 513
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 462
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 402
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl