najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 3 978
link:
Od piątku, 17 lutego można w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury oglądać fotografie Pawła Krupki. Wernisaż wystawy zbiegł się z okrągłą rocznicą urodzin autora. Nie zabrakło specjalnego tortu i życzeń.

Autor zdjęć Paweł „Krupek" Krupka, jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, zawodowo związany z firmą telekomunikacyjną jest też byłym basistą jednego z ostrołęckich zespołów. Z zamiłowania fotograf. W kręgu jego zainteresowań fotograficznych są głównie koncerty, chociaż nie unika innych tematów.

-Dawno temu uczestniczyłem w kilku projektach muzycznych - powiedział nam Paweł Krupka. - Lubię fotografować koncerty, z racji gry świateł. Najlepiej fotografuje mi się koncerty zespołów, których sam słucham czyli muzyki rockowej.

Wernisaż otwierał jego drugą wystawę zdjęć z koncertów, wybranych jednak według zupełnie innego schematu niż wcześniej. Na prezentowanych tym razem zdjęciach w większości główną rolę odgrywają efekty świetlne towarzyszące muzykom na scenie. W dobie nieograniczonych możliwości technicznych, światła sceniczne stanowią istotny i nieodłączny element widowiska, jakim niewątpliwie jest również koncert rockowy. Wystawa jest prezentem żony artysty na jego 40 urodziny.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 393
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 390
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 343
Dodano: 05.01.2020
Liczba odsłon: 2 052
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl