najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (3,0)
ilość ocen: 4
liczba odsłon: 6 091
link:
Wraz z rozpoczęciem wakacji ruszyła profilaktyczna akcji ostrołęckiej policji. Bezpieczne wakacje to szereg działań mających podnieść bezpieczeństwo podczas letnich podróży, wypoczynku nad rzekami i jeziorami czy podczas prac polowych.

- Podczas wakacji, jak co roku będziemy prowadzili działania prewencyjne mające na celu podnieść bezpieczeństwo podróżujących i wypoczywających na naszym terenie. Trzeźwy poranek, kontrole autokarów wiozących dzieci na kolonie, patrole nadwodnych miejsc wypoczynku, w szczególności tych gdzie kąpiel jest zabronione to akcje które będziemy prowadzili przez cały okres wakacyjny -- mówi Sylwester Marczak -- rzecznik prasowy KMP Ostrołęka.

Wzmożone kontrole drogowe, dodatkowe patrole w miejscach niebezpiecznych, patrole wodne czy szczegółowe kontrole autobusów wycieczkowych to tylko część działań realizowanych w ramach akcji „Bezpieczny weekend".

Przypominamy także o obowiązującym w okresie wakacyjnym zakazie poruszania się pojazdów ciężarowych w piątek od godziny 18 do 22 w sobotę od godziny 8 do 14 i w niedzielę od godziny 8 do 22.

Wyjeżdżając na wakacyjny wypoczynek pamiętajmy o zachowaniu zdrowego rozsądku.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 535
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 479
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 423
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl