najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 1
liczba odsłon: 7 641
link:
Aż sześć ostrołęckich teamów wystartowało w III rundzie wyścigów na 1/8 mili Night Power w Łomży. Zawody odbyły się w sobotę, 18 sierpnia, na specjalnie przygotowanym torze.

Ostrołęka miala swoich reprezentantów w niemal każdej kategorii wyścigów od klasy mini przez turbo FWD, diesel plus aż po street. Najlepiej w kategorii street pojechał ostrołęczanin Daro w hondzie CRX osiągając czas CZAS. Łukasz Andrzejewski w fordzie focusie RS z czasem 9,325 sekundy zajął czwarte miejsce.

- Pojechaliśmy zgodnie z oczekiwaniami. Dobrze przygotowany samochód, optymalne warunki i świetna organizacja dały nam dobre, czwarte miejsce. Nie przeszkodziła nam nawet drobna awaria auta. Po drugim przejeździe pękł nam przewód od chłodnicy, dlatego trzeci przejazd musieliśmy ominąć. Udało nam się jednak szybko usunąć usterkę i w czwartym biegu osiągnęliśmy nasz najlepszy w tej rundzie czas. -- relacjonuje sobotni start Łukasz Andrzejewski.

Łukaszowi w zmaganiach towarzyszył Marcin Kalinowski a ich auto to 250 konny ford focus RS. Oprócz nich w sobotnim wyścigu wystartowali także: „Daro" w hondzie CRX, Kamil w hondzie S2000 (obaj w kat. street), Grzegorz w bmw E60 (kat. diesel plus), Łukasz we fiacie CC (kat. mini) oraz Arkadiusz w oplu corsie (kat. turbo FWD)

Night Power to cykl coraz popularniejszych w Polsce wyścigów na jednym z dwóch dystansów: ¼ lub 1/8 mili. Zawodnicy ścigają się w kilku kategoriach na specjalnie przygotowanych i zabezpieczonych trasach. Imprezie tradycyjnie towarzyszy szereg atrakcji dla odwiedzających. m.in. pokazy kaskaderskie czy demonstracyjne przejazdy corvetty VTG oraz chevroleta camaro. Zawody w Łomży poprowadził znany z TVN Torbo Patryk Mikiciuk i Anita Kozłowska z Radia Eska.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 509
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 458
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 398
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl