najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 7 705
link:
W ramach ogólnopolskiej akcji „Książki nie gryzą”, w czwartek,  6 grudnia, podopieczni „Kolorowej Szkoły” wysłuchali fragmentów książki „Tajemniczy ogród” autorstwa Frances Hodgson Burnett.

Tym razem w rolę czytających wcielili się m.in. wiceprezydent Ostrołęki Grzegorz Płocha, naczelnik zakładu karnego w Przytułach Elżbieta Jankowska oraz rodzice wychowanków „Kolorowej Szkoły” oraz zaprzyjaźnionego z placówką przedszkola.

- Z naszą akcją propagującą czytanie książek dzieciom chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona. Tym razem postanowiliśmy poczytać niepełnosprawnym dzieciom z „Kolorowej Szkoły”. Wcześniej w ramach akcji odwiedziliśmy niemal wszystkie szkoły i przedszkola w Ostrołęce a ostatnio otrzymaliśmy ciekawą propozycję od organizatorów finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas koncertu finałowego, który odbędzie się 13 grudnia, wspólnie będziemy czytali dla wszystkich uczestniczących w corocznej zbiórce - powiedziała nam Małgorzata Mierzejewska, ostrołęcki koordynator akcji „Książki nie gryzą”.

Dotychczas w ramach akcji propagującej czytanie dzieciom udział wzięli przedstawiciele różnych środowisk, a wśród nich samorządowcy, służby mundurowe, dziennikarze, pedagodzy i wolontariusze. Akcja z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 535
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 479
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 423
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl