najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 9 485
link:
Gdy miała zaledwie kilka lat spośród wielu, to ją właśnie zauważył jej ówczesny nauczyciel. Przez kolejne lata ciężko trenowała by ostatecznie wspiąć się na szczyty – zdobywczyni wielu medali mistrzostw Polski i Europy – Katarzyna Dąbrowska chce zaszczepić wśród najmłodszych pasję pływania realizując w Parku Wodnym Aquarium projekt „Delfinek”.

- Projekt Delfinek to nauka pływania poprzez zabawę. W pierwszych etapach dzieci oswajają się z wodą i poznają obiekt, oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa. Następnie przy pomocy np. desek, materacy czy tzw makaroników organizujemy różnorodne zabawy w wodzie będące wstępem do prawdziwych ćwiczeń - powiedziała nam Katarzyna Dąbrowska, instruktor nauki pływania w ramach realizowanego w Parku Wodnym Aquarium projektu Delfinek.

Projekt „Delfinek” - czyli zajęcia z nauki pływania skierowane są dla dzieci w wieku od 6 lat wzwyż i odbywają się w każdy poniedziałek i wtorek aż do końca czerwca. W trakcie zajęć dzieci korzystają ze specjalnego sprzętu.

Zajęcia prowadzi Katarzyna Dąbrowska, która wielokrotnie reprezentowała nasze miasto na różnego rodzaju zawodach o najwyższej randze, takich jak Mistrzostwa Polski czy Europy.

Więcej informacji o zajęciach uzyskać można na oficjalnej stronie Parku Wodnego Aquarium bądź w kasie pływalni.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 19.05.2019
Liczba odsłon: 992
Dodano: 10.05.2019
Liczba odsłon: 481
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2019 by "TV-ostroleka.pl