najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 4 316
link:
Gwałtowna ulewa nie zdołała powstrzymać Luxtorpedy przed rozgrzaniem do czerwoności ostrołęckich fanów zespołu, którzy tłumnie przybyli na koncert zorganizowany w ramach Festiwalu Muzyki Rockowej Rockołęka.

Do ostatniej chwili występ Luxtorpedy podczas „Mocnego Rockowego Przywitania Lata” wisiał na włosku z powodu gwałtownej ulewy. Organizatorzy opanowali jednak sytuację i nie zawiedli fanów Roberta „Litzy” Friedricha. Festiwal na chwilę przerwano by uniknąć poważnej awarii sprzętu, nie zagrał przez to zespół Empatic, jednak obsługa techniczna stanęła na wysokości zadania i po krótkiej przerwie koncert został wznowiony.

Dalej już, potoczyło się wszystko zgodnie z planem. Nie zawiodła Luxtorpeda, nie zawiedli fani mocnego brzmienia. Litza i spółka porwali swoją muzyką tłumy ostrołęczan, którzy pomimo niesprzyjającej pogody przyszli na stadion miejski by wspólnie, na rockowo przywitać tegoroczne lato. Koncert Luxtorpedy poprzedził występ kapeli Rooster.

Pod koniec koncertu Robert "Litza" Friedrich zaprosił do wspólnego występu kilkuletniego Marcela z Ostrołęki, który zaśpiewał razem z muzykami.

Luxtorpeda zagrała jako gwiazda wieczoru podczas zorganizowanego przez stowarzyszenie Mazowieckie Inicjatywy Społeczne oraz Klub Motocyklowy Perun, „Mocnego Rockowego Przywitania Lata”. Przez dwa dni odbyły się łącznie trzy imprezy: Motoserce, Zlot Motocyklowy oraz Festiwal Muzyki Rockowej Rockołęka. Impreza odbyła się przy finansowym wsparciu samorządu Ostrołęki oraz pod honorowym patronatem prezydenta miasta, Janusza Kotowskiego.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 548
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 483
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 426
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl