najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 4 241
link:
Na początku maja rozpoczęła się akcja "Można inaczej", organizowana przez najsłynniejszych polskich youtuberów. Akcja ma na celu wyłonienie osób, które chciałyby zmienić swoje życie, dzieląc się pasją na popularnym portalu YouTube. W jednym z castingów wzięła udział Magdalena Mrozek z Ostrołęki.

Jurorami akcji "Można inaczej" są najpopularniejsze osoby z Polski, które zabłysnęły na portalu YouTube. Są to m.in. Sylwester Wardęga, Łukasz Jakóbiak czy panowie z załogi Abstrachuje TV. Organizatorem i głównym sponsorem akcji jest Hoop Cola.

W castingu, który odbył się w Warszawie wzięła udział Magdalena Mrozek, studentka chemii na Uniwersytecie Warszawskim. Młoda dziewczyna pochodząca z Ostrołęki zaprezentowała swój pomysł na karierę w portalu YouTube.

- Odkąd przyjechałam do Warszawy zaczęłam poznawać to miasto - mówi Magda - Fajnie by było przekazać innym jak można w bardzo nietypowy sposób spędzić czas i poznać coś nowego - dodała. Jurorzy przychylili się do zdania ostrołęczanki, mówiąc o tym, że jako przewodnik powinna zarażać swoją osobowością i jeżeli tak tylko się stanie to będzie miała mnóstwo oglądających.

Jeden z jurorów - Sylwester Wardęga - błysnął również humorem na zakończenie przesłuchania Magdy. Po usłyszeniu, że jest ona z Ostrołęki zaprezentował dość znany wierszyk: "Chcesz mieć życie sp...ne, z Ostrołęki weź se żonę". Z tym stwierdzeniem nie do końca jednak należy się zgadzać.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z prezentacją Magdaleny Mrozek:

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 548
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 483
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 426
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl