najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 4 107
link:
Prawie pięć tysięcy wyświetleń przez miesiąc - to jak na razie efekty oglądalności nowego teledysku ostrołęckiej grupy rockowej Vinyl. Zespół podjął się ambitnego wyzwania i w swojej piosence poruszył ciężki społecznie temat aborcji.

- Chcieliśmy dotknąć jednego z dużych aktualnych problemów społecznych, ale w żadnym wypadku nie osądzać. Posłuchajcie tej historii... - czytamy w opisie teledysku. Za nagranie teledysku odpowiedzialne było biuro usług medialnych Showman.

Vinyl powstał w 2011 roku z inicjatywy Wojciecha Jezierskiego - zaprosił on do współpracy basistę Jacka Jesionowskiego, perkusistę Tomka Konarzewskiego z którym grał już wcześniej w kilku projektach, oraz gitarzystę Cezarego Domańskiego. W połowie 2012 roku do składu dołączyła Ilona Polewaczyk, a Jacka zmienił na basie Artur Piersa. W tym samym czasie zespół ukończył pracę nad debiutancką EP-ką pt. "Konflikt Pokoleń". Muzyka zespołu Vinyl czerpie ze wszystkiego co najlepsze w historii - rocka lat 80. Na swoim koncie muzycy mają mnóstwo dopracowanych utworów. Wszystkie z nich są ich autorską twórczością.  Zespół powstał w Ostrołęce, gdzie też pracuje tam i na co dzień. W styczniu 2013 roku Mateusz Żebrowski (gitara) dołączył do zespołu za Cezarego Domańskiego. Miesiąc później nastąpiła kolejna zmiana w zespole - perkusistę Tomka Konarzewskiego zastąpił Grzegorz Warszawik.

Ostatnim nabytkiem Vinyla jest charyzmatyczna wokalistka Aneta Majeran. Uczestniczka polsatowskiego show "Must be the music. Tylko Muzyka" nadaje nowym utworom niesamowity klimat, co słychać m.in. w utworze "Gdzie jesteś?".

Skład zespołu Vinyl:
Wojciech Jezierski (gitara)
Artur Piersa (bass)
Mateusz Żebrowski (gitara)
Aneta Majeran (wokal)
Grzegorz Warszawik (perkusja)

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 548
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 483
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 426
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl