najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 4 406
link:
Muzyka rap jest jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w dzisiejszym świecie. W naszym mieście również nie brakuje fanów tego rodzaju dźwięków. Z naszego miasta pochodzi również jeden z bardziej znanych artystów - Karwan.

Ostrołęcki raper nagrał już dwa solowe albumy. W 2009 roku ukazała się jego debiutancka płyta - "Wielkie serce". Trzy lata później Karwan wydał kolejny krążek, tym razem o tytule "Fabryka snów". Ostrołęczanin ma za sobą współpracę z jednymi z najbardziej znanych polskich raperów, m.in. z VNM i W.E.N.A.

"Jeśli chodzi o szczerość, nic się nie zmieniło. Karwan wie, co chce powiedzieć i wie, jak to powiedzieć. Choć zakres tematów jest dość szablonowy: trochę rozkmin, trochę o przeszłości, trochę o marzeniach, trochę o życiu i osiedlach, to już ich przedstawienie ucieka utartym schematom. To poukładany, bardzo bezpośredni i mający pojęcie o klejeniu rymów gość, a takich chce się słuchać. Nie przeszkadza nawet jednostajne flow, które w jego przypadku jest wręcz atutem - zdradza pewność i fajne cwaniactwo" - fragment recenzji drugiej płyty Karwana z branżowego portalu Popkiller mówi sam za siebie. Młodego rapera znad Narwi szanuje się w kręgu artystów z tego gatunku muzycznego.

O popularności ostrołęckiego artysty niech świadczy fakt, że jego oficjalna strona na jednym z portali społecznościowych osiągnęła już prawie 10 tysięcy fanów.

Zachęcamy do obejrzenia jednego z teledysków Karwana. Podoba Wam się?

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 548
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 483
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 426
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl