najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 6 002
link:
Utwór „Oszaleć można” Drogi na Ostrołękę został uznany najlepszy w Konkursie na Nową Piosenkę Country podczas 33. edycji Pikniku Country & Folk w Mrągowie. To kolejny sukces naszych rodzimych muzyków na mrągowskiej scenie.

Do konkursu na Nową Piosenkę Country zakwalifikowane zostały dwa utwory Drogi na Ostrołękę - „Oszaleć można” i „Popatrz na mnie chociaż raz”. Jury w skład którego wchodzili muzycy, dziennikarze radiowi i telewizyjni oraz krytycy muzyczni ostatecznie spośród kilkudziesięciu wykonawców z całego kraju wybrało utwór do którego tekst i muzykę skomponował Wojciech Dudkowski lider Drogi na Ostrołękę.

- Wrażeń dużo, zmęczenie ekstremalne, ale jesteśmy zadowoleni, bo chyba wyszło lepiej niż nawet mogliśmy przypuszczać – tak o występie mówi Wojciech Dudkowski - Do finału konkursu zakwalifikowano aż dwie nasze piosenki. Finał okazał się dla nas bardzo przyjemny. Nagroda główna została przyznana przez jury naszej piosence „Oszaleć można”. Zagraliśmy ją z towarzyszeniem festiwalowego zespołu Zgredybillies i Soni Lelek – Drzymały. To był zaszczyt i przyjemność. Spotkaliśmy mnóstwo ludzi, uścisnęliśmy setki dłoni, przyjęliśmy dużo ciepłych słów i uśmiechów, sprzedaliśmy wszystkie płyty, poznaliśmy fantastycznych ludzi, byliśmy wśród ludzi, których kręci nasza muzyka i za to wszystko serdecznie dziękujemy. Festiwal Piknik Country & Folk za nami i trzeba go uznać za bardzo udany – mówi Dudkowski.

Zespół Droga na Ostrołękę zagrał także podczas niedzielnego koncertu w Mrągowie. Wystąpili po Halinie Młynkowej a przed Kabaretem Ciach. Nagrodzonym tytułem Piosenka Roku utworem „Oszaleć można” porwali do tańca i zabawy całą mrągowską publiczność.

Przypomnijmy, to nie pierwszy sukces Drogi na Ostrołękę. Ostrołęcka kapela zdobyła też dwie główne nagrody – Piosenkę Roku ("Berek") oraz Zespół Roku. Ich tegoroczny sukces jest doskonałym dowodem niebywałego talentu powstałej kilka lat temu grupy w skład której wchodzą Wojciech Dudkowski, Adam Wołosz, Wojciech Richter, Marek Rudziński oraz Wojciech Drężek.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 548
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 483
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 426
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl