najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (2,0)
ilość ocen: 5
liczba odsłon: 6 897
link:
Dziś około godziny 12:20 ponownie wybuchł pożar na miejskim wysypisku śmieci przy ulicy Turskiego. Chmura gryzącego, czarnego dymu widoczna jest z odległości kilkunastu kilometrów od Ostrołęki.

Pożar zgłoszono po godzinie 12:00. To kolejny w ciągu ostatnich dni pożar na miejskim wysypisku śmieci przy ulicy Turskiego. Ogromna chmura czarnego i gryzącego dymu spowiła Ostrołękę.

- Na miejscu obecnie pracuje sześć jednostek strażackich a dwie kolejne czekają na dyspozycję wyjazdu. Nie wiemy obecnie jaki obszar objęty jest ogniem – powiedziała nam kpt Marta Kacprzycka, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

Zapraszamy na łamy naszego portalu, gdzie na bieżąco informować będziemy o przebiegu akcji gaśniczej.
dodano: 28.08.2015, 21:51
:-x
prosty sposob utylizacji smieci,ktore sie nie mieszcza w kategoriach segregacji ... kiedys funkcjonowly firmy, ktore odbieraly bez laski smieci na ktorych sie swietnie zarabialo utylizujac a nast.przerabiajac na surowce do produkcji - mowa o szkle,metalach, tworzywach sztucznych ,makulaturze czy materialach miekkich jak tekstylia... nawet z materialami (po)budowlanymi po wielu oporach poradzono sobie ... zostal procent odpadow,z ktorymi male firmy nie dawaly sobie rady ze wzgledu na koszty technologiczne... tfu..rcy reformy obiecujac innowacyjnosc ustawy w zacofanym kraju w ruinie de facto zrobili zamach na majatek gospodarstw domowych aneksujac najpierw smietniki a potem odpady pod rygorem wysokich kar podciagajac rozbiorke samochodow  pod utylizacje choc stanowi to pogwalcenie praw obywatelskich jezeli zachowuje sie wysrubowane zasady ochrony srodowiska... obecnie norma jest pozyskiwanie surowcow wtornych i materialow rozbiorkowych nielegalnie,kradnac z nalezacych juz do gminnych spolek pojemnikow na smieci, co stanowi szara strefe gospodarki i co widac po zielonych nieuzytkach, ktore stanowia nielegalne  skladowisko niechcianych odpadow pozostalych po nielegalnej utylizacji i pozysku surowcow na sprzedaz oraz zupelnie legalne przypadkowe pozary kolejnych skladowisk odpadow w kraju... jak widac po usianym odpadami otoczeniu p.oslom udala sie kolejna ustawa...mialo byc swietnie a wyszlo jak zwykle tyle ,ze nasze portfele coraz chudsze a srodowisko coraz bardziej zapaskudzone...

Serwis TV-Ostroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Dodano: 19.05.2019
Liczba odsłon: 992
Dodano: 10.05.2019
Liczba odsłon: 481
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2019 by "TV-ostroleka.pl