B-Klasa: Drugie zwycięstwo rezerw Korony

408 wyświetleń • 7 września 2015

TV Ostrołęka
Drużyna rezerw Korony Ostrołęka pokonała Świt Baranowo 3:1 w meczu 2. kolejki B-Klasy ostrołęckiej. Podopieczni trenera Michała Noska zaprezentowali się z dobrej strony, a zwycięstwo zapewnili sobie strzelając trzy gole w ciągu trzech minut.

Kluczowe dla losów meczu okazały się trzy akcje między 24. a 27. minutą. Najpierw jeden z obrońców Świtu źle wybijał piłkę, która trafiła wprost na głowę Piotra Wysockiego. Napastnik Korony nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Po raz drugi Patryk Olender wyciągał piłkę z siatki już chwilę później - tym razem składną akcję gospodarzy mocnym strzałem pod poprzeczkę wykończył grający trener Michał Nosek. Trzeci gol dla Korony padł po dobrej indywidualnej akcji Macieja Staszczuka, który wyłożył piłkę Sebastianowi Parzychowi, a temu pozostało już tylko strzelić do pustej bramki.

W drugiej połowie gości stać było jedynie na gola, którego w 79. minucie zdobył Marcin Dobrzyński. Korona wygrała 3:1 i po dwóch kolejkach ma na swoim koncie komplet punktów.

Druga kolejka B-Klasy to także derby powiatu ostrołęckiego pomiędzy GLKS Lelis a Orzem Goworowo. Pewne zwycięstwo 3:0 odniosła ekipa z Lelisa, a na listę strzelców wpisali się Michał Markowski, Dariusz Prusaczyk i Przemysław Kwiatkowski.