najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 1 782
link:
W firmie Agro Metal w Rzekuniu 11 kwietnia odbyła się prezentacja najnowszych kosiarek i miniciągników japońskiej marki Kubota. Zaprezentowane maszyny pomimo swoich niewielkich gabarytów są w stanie wykonać wielką robotę. Zobaczcie sami!

Podczas Kubota Tractor Show w firmie Agro Metal w Rzekuniu zaprezentowano najnowsze produkty japońskiej firmy słynącej z niezawodności i wszechstronnego wykorzystania zarówno w rolnictwie, sadownictwie czy w utrzymaniu miejskich trawników i obiektów sportowych. Przedstawiciele producenta zaprezentowali szeroką gamę kosiarek i kilka miniciągników. Uczestniczący w pokazie mogli zapoznać się nie tylko ze specyfikacją techniczną każdej z maszyn ale też na własne oczy przekonać się jak spisują się one podczas pracy.

Każdy zainteresowany mógł również sam zasiąść za sterami wybranej przez siebie kosiarki czy miniciągnika. Obecni podczas prezentacji pracownicy firmy Kubota służyli fachowymi poradami, odpowiadali na najtrudniejsze nawet pytania i rozwiewali wątpliwości uczestników pokazu.

Prezentowane podczas Kubota Tractor Show maszyny mają szerokie zastosowanie zarówno w prywatnych przedsiębiorstwach rolniczych, sadowniczych ale także często wykorzystywane są przez gminne czy też miejskie służby odpowiedzialne za utrzymanie w należytym porządku trawników czy zieleni. Doskonałą rekomendacją dla tego japońskiego sprzętu – oprócz samej historii marki i jej słynnej niezawodności – jest także fakt, że kosiarki te chętnie wybierane są również przez firmy odpowiedzialne za obsługę lotnisk czy ogromnych stadionów.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 15.04.2018
Liczba odsłon: 52 770
Dodano: 25.03.2018
Liczba odsłon: 2 456
Dodano: 07.03.2018
Liczba odsłon: 5 080
Dodano: 26.02.2018
Liczba odsłon: 2 427
Dodano: 19.01.2018
Liczba odsłon: 11 963
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2018 by "TV-ostroleka.pl