najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 2 402
link:
W Ostrołęce po raz kolejny zagrało Motoserce! Blisko setka motocyklistów wzięła udział w paradzie głównymi ulicami miasta. Nie zawiedli także krwiodawcy, którzy w specjalnie wyposażonym ambulansie oddawali krew dla potrzebujących dzieci.

Klub Motocyklowy Perun Ostrołęka nieprzerwanie od kilku lat organizuje w naszym mieście akcję Motoserce, podczas której zbierana jest krew m.in. dla potrzebujących dzieci. Akcja stanowi także symboliczną inaugurację sezonu motocyklowego w regionie.

Tradycyjnie już Motoserce to m.in. parada motocykli ulicami Ostrołęki, koncerty i konkursy z nagrodami. Jedną z nich był – podobnie jak w latach poprzednich – miniścigacz. W losowaniu nagród udział wziąć mogli krwiodawcy, którzy oddali krew zarówno w dniu finału jak w w trakcie trwania akcji.

Podczas finału Motoserca istniała także możliwość zarejestrowania się w bazie danych fundacji DKMS. Swoje proekologiczne stoisko przygotowało również Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego zorganizował dla dzieci i młodzieży konkurs z bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zapraszamy do obejrzenia naszej obszernej fotorelacji i materiału wideo z akcji Motoserce 2016 w Ostrołęce.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 19.05.2019
Liczba odsłon: 992
Dodano: 10.05.2019
Liczba odsłon: 481
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2019 by "TV-ostroleka.pl