Udany rewanż łomżyńskich samorządowców w Ostrołęce

547 wyświetleń • 14 sierpnia 2016

TV Ostrołęka
Samorządowcy z Łomży pokonali swoich kolegów po fachu z Ostrołęki aż 9:2 w meczu towarzyskim, jaki rozegrany został na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Tym samym ekipa dowodzona przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego zrewanżowała się Kotowskiemu i spółce za ubiegłoroczną porażkę.

Wtedy na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży ostrołęczanie wygrali 6:2. Prezydent Chrzanowski poprosił o rewanż, spotkanie doszło do skutku tym razem w Ostrołęce. Sędzia Beata Majewska - wbrew pozorom - miała sporo pracy, gdyż każdy z zawodników podszedł do tego meczu niezwykle ambitnie. W obu ekipach brylowali prezydenci - Janusz Kotowski tym razem musiał jednak uznać wyższość Mariusza Chrzanowskiego.

Pierwszą bramkę w niedzielnym meczu zdobył Wojciech Dobkowski i Ostrołęka prowadziła 1:0. Goście doprowadzili jednak do wyrównania i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Prawdziwy festiwal bramek oglądaliśmy jednak dopiero w drugiej połowie. Łomża strzeliła aż siedem goli, dzięki czemu zakończyła mecz z dorobkiem dziewięciu bramek. Gospodarzy stać było na jeszcze jedno trafienie - pięknego gola strzałem zza pola karnego zdobył Jakub Żmudziński.

Łomża pokonała Ostrołękę 9:2, ale oba samorządy kontynuują dobrą współpracę poza boiskiem. Obaj prezydenci po meczu zgodnie stwierdzili, że przydałoby się rozegrać jeszcze jedno spotkanie. Zapewnili także o ostrołęcko-łomżyńskiej przyjaźni, więc być może następnym razem doczekamy się starcia remisowego? Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć i wideo z niedzielnego spotkania.