najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 3 911
link:
Już po raz dziewiąty przedstawiciele samorządu Ostrołęki spotkali się z mieszkańcami podczas Miejskiej Wigilii odbywającej się tradycyjnie na scenie przy ulicy Prądzyńskiego. Były świąteczne życzenia, wspólne dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd, gorący poczęstunek oraz bożonarodzeniowa szopka i zagroda z żywymi zwierzętami.

Miejska Wigilia 2016 odbyła się w sobotę, 17 grudnia. Podobnie jak przed rokiem wokół sceny przy ulicy Prądzyńskiego stanęła bożonarodzeniowa szopka i zagroda z żywymi zwierzętami. Na mieszkańców czekał gorący poczęstunek przygotowany przez samorządowców. O oprawę muzyczną zadbało Studio Piosenki działające przy Klubie Oczko.

Punktualnie o godzinie 12:00 na scenie pojawił się prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski wraz z wiceprezydentem Grzegorzem Płochą, radni z przewodniczącym Jerzy Grabowskim na czele oraz przedstawiciele duchowieństwa.

Życzenia w imieniu samorządu miasta złożyli mieszkańcom prezydent Kotowski i przewodniczący Grabowski.

- Zbliżają się bardzo ważne święta narodzenia Chrystusa. Z całego serca życzę wszystkim, żebyśmy właśnie w te święta odnowili w naszych sercach takie dobre proporcje, dobrą hierarchię wartości. Żebyśmy zdążyli przygotować się w sercu na spotkanie z Bogiem, ale też dobrze przygotowali się do spotkania z ludźmi. Na co dzień żyjemy bardzo szybko i nie zawsze jest okazja do dobrych spotkań, dlatego właśnie przede wszystkim tych spotkań życzę – mówił podczas wigilijnego spotkania z mieszkańcami, prezydent Janusz Kotowski.

Również przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski skierował do obecnych na wigilii mieszkańców ciepłe słowa i serdeczne życzenia. Następnie przyszła kolej na wspólną modlitwę oraz podzielenie się tradycyjnym opłatkiem i indywidualne życzenia pomiędzy uczestnikami miejskiej wigilii.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 19.05.2019
Liczba odsłon: 517
Dodano: 10.05.2019
Liczba odsłon: 154
Dodano: 29.04.2019
Liczba odsłon: 276
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2019 by "TV-ostroleka.pl