najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 3 643
link:
Już po raz dziewiąty przedstawiciele samorządu Ostrołęki spotkali się z mieszkańcami podczas Miejskiej Wigilii odbywającej się tradycyjnie na scenie przy ulicy Prądzyńskiego. Były świąteczne życzenia, wspólne dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd, gorący poczęstunek oraz bożonarodzeniowa szopka i zagroda z żywymi zwierzętami.

Miejska Wigilia 2016 odbyła się w sobotę, 17 grudnia. Podobnie jak przed rokiem wokół sceny przy ulicy Prądzyńskiego stanęła bożonarodzeniowa szopka i zagroda z żywymi zwierzętami. Na mieszkańców czekał gorący poczęstunek przygotowany przez samorządowców. O oprawę muzyczną zadbało Studio Piosenki działające przy Klubie Oczko.

Punktualnie o godzinie 12:00 na scenie pojawił się prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski wraz z wiceprezydentem Grzegorzem Płochą, radni z przewodniczącym Jerzy Grabowskim na czele oraz przedstawiciele duchowieństwa.

Życzenia w imieniu samorządu miasta złożyli mieszkańcom prezydent Kotowski i przewodniczący Grabowski.

- Zbliżają się bardzo ważne święta narodzenia Chrystusa. Z całego serca życzę wszystkim, żebyśmy właśnie w te święta odnowili w naszych sercach takie dobre proporcje, dobrą hierarchię wartości. Żebyśmy zdążyli przygotować się w sercu na spotkanie z Bogiem, ale też dobrze przygotowali się do spotkania z ludźmi. Na co dzień żyjemy bardzo szybko i nie zawsze jest okazja do dobrych spotkań, dlatego właśnie przede wszystkim tych spotkań życzę – mówił podczas wigilijnego spotkania z mieszkańcami, prezydent Janusz Kotowski.

Również przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski skierował do obecnych na wigilii mieszkańców ciepłe słowa i serdeczne życzenia. Następnie przyszła kolej na wspólną modlitwę oraz podzielenie się tradycyjnym opłatkiem i indywidualne życzenia pomiędzy uczestnikami miejskiej wigilii.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 15.04.2018
Liczba odsłon: 72 609
Dodano: 25.03.2018
Liczba odsłon: 3 152
Dodano: 07.03.2018
Liczba odsłon: 6 027
Dodano: 26.02.2018
Liczba odsłon: 3 257
Dodano: 19.01.2018
Liczba odsłon: 12 384
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2019 by "TV-ostroleka.pl