najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 10 322
link:
Tego jeszcze w Ostrołęce nie było. Jako pierwsi publikujemy nagranie wideo z kamery 360 stopni wykonane podczas koncertu kapeli Tęgie Chłopy, który odbył się w Muzeum Kultury Kurpiowskiej.

Koncert kapeli podwórkowej Tęgie Chłopy odbył się w sobotę, 4 lutego w Muzeum Kultury Kurpiowskiej. Zainteresowanie imprezą przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Koncert przyciągnął do ostrołęckiego muzeum seniorów i juniorów. Nie bez przesady będzie stwierdzenie, że impreza miała iście międzypokoleniowy charakter.

Kielecka grupa z ostrołęckim akcentem (jeden z muzyków to rodowity Ostrołęczanin) porwała do wspólnej zabawy wszystkich uczestników.

Koncert kapeli podwórkowej Tęgie Chłopy był pierwszym w historii naszego miasta wydarzeniem, które nagrane zostało w technologii „wirtualnej rzeczywistości” z wykorzystaniem kamery oferującej obraz 360 stopni. Oglądając film można przy pomocy myszki dowolnie obracać obraz obserwując co dzieje się dookoła. Jeszcze wygodniejsze jest oglądanie wideo 360 stopni z wykorzystaniem smartfona obsługującego technologię VR. Wystarczy, że przekręcimy urządzenie w dowolnym kierunku, tak, jakbyśmy chcieli się rozejrzeć.

Co sądzicie o tego rodzaju relacjach? Które z miejsc czy wydarzeń odbywających się w Ostrołęce warto byłoby, Waszym zdaniem, uwiecznić z wykorzystaniem technologii VR? Czekamy na Wasze propozycje.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 164
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 104
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 044
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl