najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 5 088
link:
Strzał w dziesiątkę – tak podsumować można dobór gwiazdy wieczoru na koncert z okazji 20-lecia OTBS. Podczas imprezy wystąpił Power Boy oraz grupa Eratox. Pod sceną zgromadziły się tłumy fanów, które rodzima gwiazda porwała do wspólnej zabawy.

W piątek, 2 czerwca na osiedlu przy alei Jana Pawła II odbył się festyn rodzinny z okazji 20-lecia Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. W programie imprezy przewidziano wiele ciekawych atrakcji dla całych rodzin. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania – na nudę nikt nie mógł narzekać. Były gry i zabawy z nagrodami, konkursy rodzinne, pompowane skocznie, ścianka wspinaczkowa, słodki poczęstunek oraz występy artystyczne utalentowanych cheerleaderek.

Jeden ze sponsorów festynu ufundował atrakcyjną nagrodę – samochód osobowy na weekend. By wziąć udział w losowaniu nagrody wystarczyło wypełnić kupon.

Kulminacyjnym punktem festynu były koncerty dwóch mega gwiazd sceny disco polo – Power Boya i grupy Eratox. Ich występy przyciągnęły pod scenę tłumy fanów. Artyści porwali do wspólnej zabawy liczną publikę, która z kolei odwzajemniała się gromkimi brawami. Festyn zakończył porywający pokaz fajerwerków.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji oraz materiałów wideo z festynu przygotowanego z okazji jubileuszu 20-lecia OTBS.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 352
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 348
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 314
Dodano: 05.01.2020
Liczba odsłon: 2 017
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl