najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 3 931
link:
Ogromne zagrożenie spowodowała dla innych kierowców kobieta jadąca volvo, na którą natknął się Nasz Czytelnik. Całe szczęście, dzięki jego szybkiej reakcji, nie doszło do tragedii, jednak było blisko?

Do zdarzenia doszło we wtorek 5 grudnia w godzinach popołudniowych na tzw rondzie turbinowym w zbiegu ulic Goworowskiej, Korczaka i Rodziny Ulmów. Kierowca auta z wideorejestratorem poruszał się od strony ulicy Poznańskiej, przed nim, na rondzie od strony ulicy Goworowskiej jechało volvo, za kierownicą którego siedziała kobieta. Kierująca chciała najprawdopodobniej zjechać w kierunku pobliskiej galerii handlowej, jednak ?pogubiła się? i przeskakując pomiędzy gumowymi ogranicznikami przejechała dwa pasy ruchu i ostatecznie skręciła pod prąd w ulicę Ulmów. Dodatkowo, gdy kierująca zorientowała się, co zrobiła, chciała wrócić na swój pas jezdni wykorzystując do tego przejście dla pieszych. Zajechała przy tym drogę kierowcy z wideorejestratorem. Ten szczęśliwie zdołał wyhamować i uniknął zderzenia.

Na jej nieszczęście, całą sytuację widzieli funkcjonariusze policji, którzy natychmiast podjęli próbę zatrzymania kierującej.

- W dniu 5 grudnia bieżącego roku około godziny 13:35 policjanci wydziału patrolowego podjęli interwencję w stosunku do kierującej osobowym volvo, która popełniła wykroczenia w ruchu drogowym. Kierującą  okazała się mieszkanka powiatu makowskiego, wraz z nią podróżowała około  80 ? letnia Seniorka. W trakcie interwencji okazało się, że kierująca  jedzie wraz ze swoją matką, która bardzo  źle się czuje do szpitala, a popełnione przez nią wykroczenia wynikały jedynie z konieczności jak najszybszego do niego dotarcia, a prowadzone  do niego remonty ulic utrudniały szybkie do niego dotarcie. W związku z zaistniałą sytuacją kobieta została pouczona. Z uwagi, że stan starszej Pani nie wymagał eskortowania jej przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych  funkcjonariusze szybko zakończyli niezbędne czynności i wskazali kierującej najszybszą drogę do szpitala - mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 369
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 320
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 275
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl