najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (1,0)
ilość ocen: 1
liczba odsłon: 3 920
link:
Dla maturzystów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 był to wyjątkowy wieczór! Studniówka z pewnością zapisze im się w pamięci na bardzo długo.

- To wyjątkowy wieczór, 115 dni do matury. Na pewno macie wspaniałe plany, wiążecie je ze studiami, pracą zawodową, założeniem rodziny. Dziś chcielibyśmy Wam życzyć wspaniałej zabawy, którą zapamiętacie na całe życie. Chciałbym żeby ten wieczór przebiegał wspaniale - mówił dyrektor ZSZ 1 Tadeusz Olszewski, dla którego była to już piętnasta studniówka w tej roli.

Jednym z gości na studniówce był przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski. Przy okazji tej wizyty, zdecydował się on na dość nietypowe, ale piękne życzenia.

- ZSZ 1 to również moja szkoła i kilkadziesiąt lat temu ja też byłem na swojej studniówce z piękną blondyneczką Krysią, która została moją żoną. Życzę Wam tej wytrwałości w uczuciach - mówił z uśmiechem, nawiązując również do rocznicy 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę - zaapelował do młodzieży, by ta nigdy nie zapomniała o korzeniach.

Po tradycyjnym polonezie, przemówieniach i części artystycznej przyszedł już czas na świetną zabawę.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 376
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 323
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 283
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl