najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (1,0)
ilość ocen: 1
liczba odsłon: 4 276
link:
Wystartował studniówkowy maraton. Na swój pierwszy i najważniejszy w życiu bal zaprosili nas dziś uczniowie z II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Toniego Halika w Ostrołęce. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz materiału wideo.

Studniówka II SLO odbyła się w sobotę, 13 stycznia w sali bankietowej Alicja. Imprezę rozpoczął tradycyjny polonez w wykonaniu odświętnie ubranych tegorocznych maturzystów. Wcześniej głos zabrał dyrektor szkoły, Adam Ochenkowski, który życzył swoim podopiecznym szampańskiej zabawy, chwili zapomnienia od trosk codziennej nauki oraz wielu sukcesów zarówno na maturze jak i w dalszej karierze.

- Każdy z Was, drodzy uczniowie, przekraczając progi naszej szkoły zdawał sobie sprawę, że przyjdzie mu przystąpić do egzaminu maturalnego. Na szczęście jednak wymyślono coś na oderwanie się od natarczywej myśli. To ten jedyny i niepowtarzalny bal, który po latach wspominać będziecie z rozrzewnieniem ? mówił dyrektor Ochenkowski.

Ciepłe słowa do studniówkowiczów skierowała także Elżbieta Dzikowska, wieloletnia partnerka śp. Toniego Halika, patrona szkoły.

Uczniowie biorący udział w balu przygotowali wiele niespodzianek w tym m.in. humorystyczną część artystyczną czy rozstrzygnięcie konkursu dla ?złotoustych? nauczycieli. Po części oficjalnej przyszła pora na pamiątkowe zdjęcia, a później już tylko zabawa do białego rana.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 376
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 323
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 283
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl