najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 933
link:
Olbrzymi pożar w zakładzie wulkanizacyjnym na osiedlu Centrum. Czarny dym unoszący się z pożaru widoczny jest z kilku kilometrów. Trwa akcja gaśnicza.

Pożar wybuchł po godzinie 18:00. Płonie zakład wulkanizacyjny znajdujący się przy ulicy ks. Pędzicha w pobliżu kościoła pw. św. Franciszka z Asyżu.. Na miejscu z ogniem walczy kilka jednostek strażackich. Gęsty, czarny dym unoszący się z płonących opon widoczny jest z odległości kilku kilometrów.

AKTUALIZACJA:

Jak udało nam się ustalić, na terenie zakładu wulkanizacyjnego zapaliły się opony składowane na placu przed budynkiem. Ogień zaczął się bardzo szybko rozprzestrzeniać. Od płonącej sterty opon zapaliła się jedna ze ścian budynku. Ogień uszkodził także sąsiedni budynek. Obecnie sytuacja jest już opanowana.

- W akcji gaśniczej uczestniczyło siedem jednostek strażackich. Pożar został ugaszony. Trwa ustalanie przyczyn i szacowanie strat. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń - mówi młodszy brygadier Robert Chodkowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

Wideo nagrane przez internautę.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 376
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 323
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 284
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl