najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 1 290
link:
Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu kierowcy pojadą wyremontowanym mostem przez Narew w Ostrołęce. Przebudowa, zgodnie z planem, we wrześniu dobiegła końca.

Najważniejsze prace związane z przebudową tzw ?starego mostu? przez rzekę Narew w Ostrołęce już zostały wykonane. I choć całość zadania formalnie ma zakończyć się dopiero w połowie przyszłego roku, kierowcom już w najbliższych dniach przeprawa zostanie udostępniona. Most pozytywnie przeszedł próbne obciążenie i jest w pełni gotowy do użytkowania.

Kiedy zatem kierowcy będą mogli przejechać wyremontowanym mostem? Z zapowiedzi urzędników wynika, że być może jeszcze w tym tygodniu. Inwestor wystąpił do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego o wydanie zgody na użytkowanie. Zgodnie z procedurami, jeśli nie ma zastrzeżeń, WINB musi taką decyzję wydać w ciągu dwóch tygodni.

- Przeprawa może zostać udostępniona do użytkowania z chwilą otrzymania zgody od Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Wtedy też rozpoczęte zostaną prace związane z rozbiórką mostu tymczasowego. Planowe zakończenie całej inwestycji to 15 maj 2020 roku ? powiedział nam Arkadiusz Jędrzejczyk, nadzorujący inwestycję z ramienia firmy Suez, która pełni rolę inżyniera kontraktu.

Inwestycja, którą realizuje firma Strabag, rozpoczęła się w 2018 roku. Zadanie obejmuje swoim zakresem remont tzw. ?starego mostu?, ale też demontaż konstrukcji mostu tymczasowego, który na czas prowadzonych prac miastu użyczyła Agencja Rezerw Materiałowych. Przeprawę na miejscu zmontował 2. Pułk Inżynieryjny z Inowrocławia.

Zobaczcie jak dziś wygląda wyremontowany most. Zapraszamy do obejrzenia naszego nagrania

Brak komentarzy do tego materiału.
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl