najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 386
link:
Koncertem zatytułowanym ?Najpiękniejsze melodie świata? samorząd Ostrołęki świętował tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystej gali nagrodzono nauczycieli i pracowników administracyjnych ostrołęckiej oświaty,. Nie zabrakło też życzeń od władz miasta.


Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w czwartek, 17 października. Prezydent miasta Łukasz Kulik zaprosił nauczycieli i pracowników oświaty na koncert zatytułowany ?Najpiękniejsze melodie świata? w wykonaniu Jakuba Milewskiego, Justyny Reczeniedi, Wojciecha Sokolnickiego. Solistom akompaniował zespół Strauss Ensemble pod kierunkiem Artura Jaronia.

Zanim jednak artyści pojawili się na scenie, grupa 55 pracowników ostrołęckiej oświaty ? dyrektorów szkół, nauczycieli i pracowników administracyjnych odebrała nagrody przyznane przez prezydenta Łukasza Kulika. Życzenia pedagogom i pracownikom administracyjnym oświaty złożył osobiście ostrołęcki włodarz oraz przewodniczący Rady Miasta, Wojciech Zarzycki.

Lista nagrodzonych pracowników ostrołęckiej oświaty:

    1.     Ilona Anna Bałdyga-Wielechowska (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna)
    2.     Agnieszka Białobrzeska (Szkoła Podstawowa nr 6)
    3.     Renata Białobrzewska (Przedszkole Miejskie nr 10)
    4.     Ewa Bloch (III Liceum Ogólnokształcące)
    5.     Justyna Bona (Przedszkole Miejskie nr 13)
    6.     Ewa Borawska (Zespół Szkół Zawodowych nr 3)
    7.     Elżbieta Brulińska (Zespół Szkół Zawodowych nr 1)
    8.     Beata Bywald (Przedszkole Miejskie nr 17)
    9.     Tomasz Maciej Chalamoński (Zespół Szkół Zawodowych nr 2)
    10.     Kazimierz Leszek Ciak (Szkoła Podstawowa nr 1)
    11.     Krzysztof Wiesław Ciszkowski (I Liceum Ogólnokształcące)
    12.     Iwona Domańska (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy)
    13.     Marcin Dudziec (Zespół Szkół Zawodowych nr 1)
    14.     Wioletta Urszula Dziedzicka (Szkoła Podstawowa nr 10)
    15.     Anna Dziełak (Szkoła Podstawowa nr 6)
    16.     Dorota Gałązka (Szkoła Podstawowa nr 10)
    17.     Jolanta Gawarkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 5)
    18.     Anna Gawrych (III Liceum Ogólnokształcące)
    19.     Andrzej Glinka (Centrum Kształcenia Zawodowego)
    20.     Grażyna Idzikowska (II Liceum Ogólnokształcące)
    21.     Joanna Małgorzata Karwel (Szkoła Podstawowa nr 10)
    22.     Iwona Ewa Kisiel (Szkoła Podstawowa nr 2)
    23.     Urszula Kosek (Szkoła Podstawowa nr 2)
    24.     Elżbieta Kozak (Przedszkole Miejskie nr 7)
    25.     Anna Magdalena Kozłowska (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy)
    26.     Dorota Kupis (Szkoła Podstawowa nr 6)
    27.     Renata Justyna Kuźmińska (Szkoła Podstawowa nr 10)
    28.     Grażyna Lis (Przedszkole Miejskie nr 13)
    29.     Beata Łada (Zespół Szkół Zawodowych nr 2)
    30.     Dorota Mierzejewska (Szkoła Podstawowa nr 10)
    31.     Anna Milewska (Przedszkole Miejskie nr 18)
    32.     Dorota Mróz (Szkoła Podstawowa nr 6)
    33.     Anna Jadwiga Mynyk (II Liceum Ogólnokształcące)
    34.     Jolanta Nabiałek (Szkoła Podstawowa nr 1)
    35.     Marek Niewiadomski (I Liceum Ogólnokształcące)
    36.     Jolanta Nowicka (Szkoła Podstawowa nr 5)
    37.     Jolanta Anna Popielarz (Szkoła Podstawowa nr 3)
    38.     Marta Justyna Rabuczewska-Kubeł (Przedszkole Miejskie nr 16)
    39.     Klaudia Rogala (Szkoła Podstawowa nr 4)
    40.     Piotr Romanowski (Szkoła Podstawowa nr 5)
    41.     Ewa Anna Rzewnicka (Przedszkole Miejskie nr 5)
    42.     Anna Sawicka (Zespół Szkół Zawodowych nr 4)
    43.     Danuta Srebrna (Szkoła Podstawowa nr 5)
    44.     Elżbieta Staśkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 5)
    45.     Katarzyna Irena Tomczak (Przedszkole Miejskie nr 8)
    46.     Elżbieta Trzcińska (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna)
    47.     Robert Trzeciak (Szkoła Podstawowa nr 5)
    48.     Iwona Ustaszewska (Zespół Szkół Zawodowych nr 3)
    49.     Magdalena Wasyk (Szkoła Podstawowa nr 1)
    50.     Jadwiga Barbara Wołosz (Szkoła Podstawowa nr 5)
    51.     Edyta Zaborowska (III Liceum Ogólnokształcące)
    52.     Urszula Zagroba (Szkoła Podstawowa nr 10)
    53.     Danuta Bogumiła Zakrzewska (Przedszkole Miejskie nr 1)
    54.     Adam Zienkiewicz (Zespół Szkół Zawodowych nr 4)
    55.     Magdalena Żmijewska (III Liceum Ogólnokształcące)

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 221
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 222
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 197
Dodano: 05.01.2020
Liczba odsłon: 1 891
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl