najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 7 888
link:
Takiej kumulacji łamania przepisów ruchu drogowego w dodatku w wykonaniu jednego kierowcy i to zaledwie w 10 sekund, dawno nie widzieliśmy. Gdyby tę akcję zauważył patrol policji, kierowca pożegnałby się z prawem jazdy!

Wjazd na skrzyżowanie na czerwonym świetle, omijanie auta stojącego przed przejściem dla pieszych, skręt w prawo z pasa do jazdy na wprost a do tego zdecydowanie zbyt duża prędkość ? i to wszystko zaledwie w kilka sekund udało się zrobić jednemu kierowcy. Wyczyn zarejestrował kamerką samochodową jeden z naszych Czytelników.

Nie trzeba nikogo przekonywać, że nawet jeden z tych manewrów mógł skończyć się tragicznie, nie mówić już o całej tej kompilacji. Od kierowcy w aucie będącym symbolem bezpieczeństwa raczej nie spodziewaliśmy się takich zachowań, a tu jednak taka przykra niespodzianka. Miejmy nadzieję, że osoba, którą uchwycił nasz Czytelnik obejrzy ten materiał i wyciągnie odpowiednie wnioski ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

Gdyby całą sytuację widział patrol policji, kierowca volvo na miejscu straciłby prawo jazdy. Z całą pewnością ucierpiałby też jego portfel. Zobaczcie sami.

Za wideo dziękujemy naszemu Czytelnikowi.

Brak komentarzy do tego materiału.
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl