najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (4,0)
ilość ocen: 1
liczba odsłon: 15 525
link:
Premier Beata Szydło odwiedziła dziś Maków Mazowiecki, gdzie spotkała się z seniorami. Podczas wizyty szefowa polskiego rządu dokonała krótkiego podsumowała 100 funkcjonowania nowej kadencji parlamentu, wprowadzone projekty uchwał oraz te nad którymi toczą się jeszcze prace legislacyjne.

Spotkanie odbyło się w wypełnionej po brzegi sali bankietowej w Makowie Mazowieckim. Obok premier Beaty Szydło w spotkaniu z seniorami udział wzięli także lokalni parlamentarzyści startujący w ostatnich wyborach z list Prawa i Sprawiedliwości. Szefowa rządu w krótkim przemówieniu podsumowała zrealizowane w 100 dni od zaprzysiężenia projekty uchwał. Zaliczyła m.in. do nich sztandarowy program PiS-u - „Rodzina 500+”.

- Dziś mija 100 dni od kiedy rządzimy i to jest ten czas, kiedy trzeba się z wyborcami rozliczyć ze swoich zobowiązań, z tego co się zrobiło. My również dziś musimy powiedzieć co zrobiliśmy, a co się nam nie udało. To nie jest tak, że wszystko poszło łatwo, gładko i bez błędów. Tak nie było. Jak człowiek nic nie robi, błędów nie popełnia – mówiła podczas spotkania premier Szydło.

Wśród obecnych na spotkaniu z premier Beatą Szydło znalazł się także poseł Arkadiusz Czartoryski. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji oraz materiału wideo.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 360
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 311
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 265
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl