najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 2 716
link:
Doskonale znany fanom muzyki country zespół Droga na Ostrołękę wydał kolejną płytę. Premiera krążka zatytułowanego „Był czas” odbyła się podczas wczorajszego koncertu w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Koncert promujący drugą studyjną płytę Drogi na Ostrołękę odbył się w poniedziałek, 21 marca w sali widowiskowej OCK. Rodzimym muzykom towarzyszyli na scenie m.in. Dariusz Maciak (były przewodniczący Rady Miasta), Iza Kiernozek (skrzypce i śpiew), Konrad Drabot (gitara), Leszek Laskowski (pedal steel guitar), Tomek Dubaj (hip hop), chór ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Z. Niedziałkowskiej w Ostrołęce pod dyrekcja Hanny Wodeńko.

- Zagraliśmy piosenki z nowej płyty ale również przypomnieliśmy przeboje z pierwszej płyty. Wpletliśmy w to covery w naszych aranżacjach. Na płycie znalazło się 11 autorskich piosenek i jeden cover w naszej aranżacji. Współautorem jednej z piosenek jest Adam Wołosz, a innej Jarosław Jaros z kabaretu Grzegorza Halamy. Chcielibyśmy podziękować dtrekcji OCK za użyczenie sali  – powiedział nam Wojciech Dudkowski, lider zespołu Droga na Ostrołękę, autor tekstów i muzyki do wszystkich utworów zawartych na płycie.

W koncercie promującym najnowszą płytę udział wzięli fani zespołu z całej Polski. Byli goście z Poznania, Warszawy, Fromborka, Chełmna czy Elbląga. Nie zawiodła także liczna grupa fanów z Ostrołęki. Za swój występ muzycy otrzymali owacje na stojąco a bisom nie było końca.

Płyta „Był czas” nagrana została w EMKAStudio w Przasnyszu. Mastering i nagranie Marek Karolski. Zdjęcia na płytę Robert Casuari, projekt okładki Robert Kashmiri.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 19.05.2019
Liczba odsłon: 94
Dodano: 10.05.2019
Liczba odsłon: 35
Dodano: 29.04.2019
Liczba odsłon: 109
Dodano: 14.04.2019
Liczba odsłon: 52
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2019 by "TV-ostroleka.pl