najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (1,7)
ilość ocen: 3
liczba odsłon: 7 721
link:
Nawet na 10 lat trafić mogą do więzienia dwaj sprawcy śmiertelnego pobicia 32-latka. Podejrzani skatowali go i zostawili na ulicy. Mężczyzna zmarł zanim dotarła do niego pomoc. Obaj sprawcy są już w policyjnym areszcie.

W poniedziałek dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał telefoniczną informację o mężczyźnie leżącym na ulicy w miejscowości Komorowo. Jak się okazało 32-latek nie dawał oznak życia, a widoczne obrażenia wskazywały na to, że został pobity.

- Policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowi Mazowieckiej natychmiast rozpoczęli rozpoznanie w tej sprawie. Kryminalni szybko ustalili, że w niedzielę około północy doszło do bójki grupy mężczyzn, a jeden z uczestniczących w niej mężczyzn został na tyle dotkliwie pobity, że zmarł. Około 2 godzin po rozpoczęciu ustaleń funkcjonariusze wytypowali podejrzanych w tej sprawie. Razem z policjantami z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu i sekcji AT zatrzymali do wyjaśnienia 4 mieszkańców powiatu ostrowskiego – informuje sierż Marzena Laczkowska z zespołu prasowego KPP w Ostrowi Mazowieckiej.

Materiał dowodowy dał podstawę do przedstawieniu zarzutów pobicia ze skutkiem śmiertelnym dwóm z zatrzymanych. 30- i 41-latek decyzją sądu trafili na trzy miesiące do aresztu. Przestępstwo pobicia ze skutkiem śmiertelnym zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Brak komentarzy do tego materiału.
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl