najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 1 641
link:
Piłkarze Narwi Ostrołęka zdobyli pierwszy punkt w rozgrywkach ligi okręgowej w sezonie 2019/20. Na inaugurację kibice obejrzeli dobre widowisko, niebiesko-czerwoni podzielili się punktami ze Żbikiem Nasielsk.

Przed meczem Narwianie odebrali puchar za awans do okręgówki. Być może to ich podbudowało, bo już w pierwszej akcji pachniało golem dla gospodarzy. Narew przeważała, ale nieoczekiwanie w 9. minucie meczu na prowadzenie wyszli goście. Jeden z przyjezdnych wykorzystał fakt, że Daniel Woźniak wyszedł daleko od linii bramkowej i zaskakującym strzałem, niemal z połowy boiska, przelobował bramkarza Narwi.

Narew odpowiedziała w 26. minucie. Po stałym fragmencie gry w polu karnym najlepiej odnalazł się obrońca Mateusz Pełtak i pewnym strzałem pokonał golkipera gości. Bramkę zobaczyć możecie w naszym materiale wideo.

Gol dodał Narwi animiszu i polotu, czego kulminacyjny moment obejrzeliśmy w 42. minucie. Nowy nabytek Narwi - Mariusz Marczak - sprawił, że poprzeczka w konkursie na gola sezonu powędrowała najwyżej jak się da. Doświadczony pomocnik przyjął piłkę w polu karnym i... huknął z przewrotki, a zaskoczony bramkarz Żbika mógł wyciągać piłkę z siatki. Czapki z głów!

Niestety, Narew nie utrzymała tego prowadzenia, a to za sprawą słabszej drugiej połowy. Na początku drugich 45 minut goście zaczęli dochodzić do głosu i zapowiadało się na bramkę wyrównującą. W 58. minucie Żbik wyrównał. Później obie drużyny stworzyły sobie sytuacje do strzelenia bramki, ale gole już nie padły. Skończyło się wynikiem 2:2. To było naprawdę dobre widowisko, które mogło cieszyć oko kibica. Przy Partyzantów otrzymaliśmy potwierdzenie, że w okręgówce w tym sezonie będzie niezwykle ciekawie.
Narew Ostrołęka ? Żbik Nasielsk 2:2 (2:1)
Bramki dla Narwi: Pełtak 26, Marczak 42

Narew Ostrołęka: Woźniak ? Popieniek (89. Kuzia), Pełtak, Niedźwiecki, Cychol ? Sobotka (75. Dworecki), Markowski (80. Karwowski), Gontarz, Jastrzębski ? Marczak, Olesiński.

Brak komentarzy do tego materiału.
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl