najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 1 971
link:
Ryk silników, zapach benzyny, zgrzyt gniecionej karoserii i rywalizacja na najwyższym poziomie ? to wszystko czekało dziś na fanów Wrak Race podczas kolejnej rundy, którą rozegrano w Kadzidle.

Rozgrywki Polskiej Ligi Wraków z każdą kolejną rundą cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród kibiców jak i wśród startujących załóg. Do świetnej zabawy wystarczy tylko wyrejestrowane i zezłomowane auto o wartości nie przekraczającej 1000 złotych ? zależnie od kategorii podrasowane lub o standardowych osiągach. Najważniejsze, by zostało odpowiednio do wyścigu przygotowane, tzn. musi być pozbawione przednich lamp, mieć sprawne pasy bezpieczeństwa, światła stop i mieć napęd na jedną oś. Auto nie mogło mieć ostrych elementów i wzmocnień wystający poza jego obrys.

Dodatkowo dla najlepiej i najbardziej kreatywnie przygotowanego auta organizatorzy przygotowali nagrodę specjalną.

Zawodnicy rywalizowali na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym torze. Rywalizacja była bardzo zacięta, nikt nie odpuszczał nogi z gazu i nie dbał o odpadające błotniki, zderzaki czy koła ? dopóki wrak się toczył zawodnik był w grze.

Brak komentarzy do tego materiału.
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl