najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 985
link:
W czwartek na Placu Bema w Ostrołęce gościł Adrian Zandberg - jeden z liderów Lewicy, występującej w wyborach parlamentarnych pod szyldem SLD. Zandberg przedstawił założenia programowe Lewicy, a także przedstawił kandydatów do Sejmu z okręgu siedlecko-ostrołęckiego.

- Często słyszymy takie pytanie: jak Lewica poradzi sobie konkurując z PiS w chwili, kiedy PiS proponuje podniesienie płac? Bo trzeba powiedzieć z całą mocą, że Lewica to chleb i wolność. Lewica to bezpieczeństwo socjalne, wyższe i godne płace, bezpieczny dach nad głową, dostęp do bezpłatnej opieki zdrowotnej, ale też wolność, świeckie państwo. Państwo, które z szacunkiem podchodzi do ludzkich wyborów - powiedział Adrian Zandberg, jeden z liderów Lewicy, która w najbliższych wyborach wystartuje pod szyldem Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Zapowiedziom walki o Polskę socjalną i demokratyczną towarzyszyło kilkunastu sympatyków Lewicy, w tym kandydaci do Sejmu (z "jedynką" - Dorotą Olko), ale również samorządowcy - na czele z wiceprzewodniczącym rady miasta Stanisławem Szatankiem.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 513
Dodano: 12.01.2020
Liczba odsłon: 1 462
Dodano: 06.01.2020
Liczba odsłon: 1 402
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2020 by "TV-ostroleka.pl