najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (4,5)
ilość ocen: 15
liczba odsłon: 9 237
link:
„Skaczcie do góry jak kangury” – to słowa z piosenki Liroya a teraz ostrołęczanin  Krystian vel. "Kojot" może śmiało tak śpiewać. Dzięki skyrunner –owi, czyli butom na sprężynach nie tylko wybija się ponad przeciętność, ale nawet do metra ponad ziemię. Gdy się pojawia na ulicach, ludzie zatrzymują się i z zainteresowaniem go obserwują. A on? Jednym susem potrafi przeskoczyć ulicę, rozpędza się do 25 km/h (rekord świata to 60 km/h! ) a przy tym świetnie się bawi. Choć jak przyznaje na początku tak wesoło nie było. Bolesne upadki, zakwasy to konsekwencje związane z nauką skakania na skyrunnerze.

Skyrunner to anatomicznie opracowany mechanizm sprężynowy, który zwiększa siłę wyskoku! Jest bezpieczny dla stawów, zwiększa wyskok o ponad 100%! Skakanie i bieganie skyrunnerem nie jest trudne, czas nauki zajmuje zwykle 10 minut. Używanie SR zawsze wymaga utwardzonego gruntu (asfalt, beton, tartan)

Jest to świetny sposób na relax w niespotykanej dotąd formie. Uwalnia endrofiny już po 3 minutach stając się prawdziwym "stresskillerem"! Oferowane są dwa zasadnicze modele : dla dzieci - o wadze do 50 kg oraz dla dorosłych: o wadze od 50-90 kg.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 526
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 406
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2022 by "TV-ostroleka.pl