najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (4,4)
ilość ocen: 5
liczba odsłon: 9 113
link:
W piątek 6 listopada w zakładach JBB sanepid i służby weterynaryjne odbierały nowo wybudowaną halę Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB. Po tym odbiorze rozpoczęła się produkcja. Już w poniedziałek będziemy mogli kupić w sklepach ich firmowe produkty.  

Przez niespełna cztery miesiące udało się odbudować ¼ zakładów. Jest to pierwszy etap odbudowy, a już na wiosnę ma ruszyć II z IV etapów. Obecnie zatrudniono 400 osób, są to dawni pracownicy. Każdy kolejny etap odbudowy  wiąże się z zatrudnieniem kolejnych osób. Zapytani pracownicy czy wierzyli w tak szybką odbudowę opowiedzieli:
- Skoro właściciel powiedział, że odbuduje zakłady to nie pozostało nam nic innego jak pomoc mu w tym- mówi Dariusz Piaski, pracownik JBB. – Każdego dnia patrzyliśmy jak zakłady podnoszą się z gruzów. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się wznowić produkcję i wrócić do pracy.

Nie wszyscy wierzyli, że w tak krótkim czasie uda się odbudować zakłady. Jak nam powiedział Leszek Lenart, dyrektor sprzedaży udało się to dzięki ludziom, wierze i ciężkiej pracy.
- Nie napotkaliśmy większych problemów przy odbudowie, dużo też pomogły obietnice premiera, Donalda Tuska, co do sprawnie działającej administracji i szybkich decyzji- mówi Leszek Lenart.
Mieszkańcy Łysych z niecierpliwością czekają, kiedy ruszy pełna produkcja i wszyscy dawni pracownicy będą mogli wrócić do pracy.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 527
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 407
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2022 by "TV-ostroleka.pl