najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (3,0)
ilość ocen: 2
liczba odsłon: 10 133
link:
Chronić istniejące firmy, pozyskiwać pieniądze z Unii, zbudować port, obniżyć koszty utrzymania mieszkań, dokończenie budowy obwodnicy oraz budowa małej sali OCK – to tylko niektóre punkty programu wyborczego „Naszej Ostrołęki”.

Ryszard Załuska, kandydat Naszej Ostrołęki na prezydenta miasta, obiecał, że jeżeli wygra wybory to: „10 proc. miesięcznego wynagrodzenia będzie do dyspozycji dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Ostrołęki”.

W niedzielę, w ZKN odbyła się konwencja wyborcza „Naszej Ostrołęki”, podczas której zostali przedstawieni kandydaci do Rady Miasta. Przedstawiono także Ryszarda Załuske, kandydata na prezydenta miasta oraz program wyborczy.

„Twórzmy dla Nich przyszłość” – to hasło Naszej Ostrołęki w tegorocznych wyborach. Komitet pozostał przy tym samy haśle co cztery lata temu.

Na spotkaniu przedstawiciele Naszej Ostrołęki podsumowali swoje działania i inwestycje. Przed prezentacją programu wyborczego, Wiesław Piaściński przypomniał zebranym, że Ostrołęka ma swoją flagę, sztandar i jest miastem na prawach powiatu.

Następnie został przedstawiony program wyborczy:
Chronić istniejące firmy, pozyskiwać pieniądze z Unii, zbudować port, obniżyć koszty utrzymania mieszkań, dokończyć budowę obwodnicy oraz budowę małej sali OCK, likwidacja dyskryminacji za poglądy polityczne, rozwinąć kształcenie przez Internet, poprawić bezpieczeństwo m.in. poprzez monitoring, i co ważne: budowa wałów, które mają zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom osiedla Leśne- są to niektóre punkty programu wyborczego.

- Moim najważniejszym priorytetem będą nowe miejsca pracy. To właśnie pracy potrzeba temu miastu jak wody do picia. Mam wiele pomysłów jak stworzyć miejsca pracy. Na razie nie zdradzę tych pomysłów, bo wiem, że inni kandydaci mogą je wykorzystać i przypisać sobie. Obiecuję, że jak zostanę prezydentem – a wierze, że zostanę, to będzie praca w Ostrołęce. Ktoś mi kiedyś powiedział, że wierzę w cuda. I będą cuda! – mówił Ryszard Załuska, kandydat Naszej Ostrołęki na prezydenta miasta.

Jako wyborcze punkty wymienił także budowę skate parku, utworzenie nowych miejsc w przedszkolach, dokończenie budowy OCK a także stworzenie Orkiestry Kameralnej z prawdziwego zdarzenia. Ostatnią obietnicą wyborczą, którą entuzjastycznie przyjęli zebrani była deklaracja, że jako prezydent odda 10% swojego miesięcznego wynagrodzenia najbardziej potrzebującym mieszkańcom miasta.

(RD)

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl