najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 3
liczba odsłon: 8 711
link:
W hali widowiskowo sportowej odbył się koncert charytatywny na rzecz poradni psychologiczno-pedagogicznej w Ostrołęce. Gwiazdą wieczoru była Natalia Kukulska. Impreza rozpoczęła się już o godzinie 17.

W trakcie imprezy odbyły się liczne licytacje oraz kiermasz łakoci. Dochód z koncertu zistanie przeznaczony na wyposażenie "sali doświadczeń świata" w poradni psychologiczno pedagogicznej w Ostrołęce. Będą mogły z niej korzystać dzieci chore na zespół Downa, zespół Aspergera i osoby atystyczne.

Podczas imprezy na scenie wystąpił m.in.: zespół tańca nowoczesnego De-Em, zespół tańca nowoczesnego Dance and Move. Publiczność muzycznie rozkręciły zespoły "Droga na Ostrołękę" oraz "Ściany w Winylach".

Koncert został zorganizowany w całości przez młodzież z ZSZ nr 2 i ZSZ nr 4 w Ostrołęce. Uczniowie brali udział w serii spotkań dotyczących przedsiębiorczości. Wiedzę zdobytą na spotkaniach wykorzystali przy organizacji koncertu. Szkolenia dla młodzieży zorganizowała fundacja "Drabina Rozwoju" w partnerstwie z miastem Ostrołęka w ramach programu "Mój wybór - moja przyszłość", który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Koncert odbył się w piątek, 17 czerwca.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl