najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 3
liczba odsłon: 9 194
link:
We wtorek, 12 lutego, w Przedszkolu Miejskim nr 7, odbył się I Przedszkolny Turniej Tańca Towarzyskiego. Wzięło w nim udział `12 par z placówek z Ostrołęki i Baranowa.

- Od kilku lat z panią Żanetą Cwaliną Śliwowską chciałyśmy zrobić taki przedszkolny turniej tańca. W tym roku nam się udało i na karnawałowe ostatki przygotowaliśmy konkurs w którym udział wzięło 12 par z ostrołęckich przedszkoli oraz z Przedszkola Gminnego w Baranowie – powiedziała nam Elżbieta Waszczyk, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7 w Ostrołęce.

Przed turniejem swoje umiejętności taneczne zaprezentowały maluchy z grupy „Pszczółek” z miejskiej siódemki.

W turnieju udział wzięło 12 par z przedszkoli w Ostrołęce i gminnego przedszkola w Baranowie. Były to pary wyłonione podczas eliminacji przeprowadzonych indywidualnie w każdym z przedszkoli. Uczestnicy tanecznych zmagań mieli za zadanie zaprezentować się m.in. w tańcu angielskim, cza czy i sambie.

W przerwach pomiędzy występami uczestników zaprezentowała się para Piotr Dąbrowski i Izabela Łozińska na co dzień tańcząca w klubie FAN.

Zmaganiom przyglądał się i oceniał Jarosław Śliwowski - Trener Klubu Tańca Towarzyskiego FAN przy Ostrołęckim Centrum Kultury.

Pierwsze miejsce w I Przedszkolnym Turnieju Tańca Towarzyskiego zajęła para Filip Radecki i Zofia Zielińska z Przedszkola Miejskiego nr 17 w Ostrołęce. Laureaci otrzymali pamiątkowe statuetki i medale.

Drugie miejsce przypadło w udziale parom: Szymon Pliszka i Maja Korzeniecka z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Ostrołęce, Antoni Wawrzyński i Nikola Nakielska z Przedszkola Miejskiego nr 16 w Ostrołęce, Kamil Gacioch i Natalia Sasin z Przedszkola Gminnego w Baranowie, Szymon Stolarczyk i Hanna Żebrowska z Przedszkola Miejskiego nr 16 w Ostrołęce, Adam Kraska i Gabrysia Borkowska z Przedszkola Miejskiego nr 17 w Ostrołęce, Paweł Dziekoński i Ola Abramczyk z Przedszkola Gminnego w Baranowie.

Na trzecim miejscu uplasowały się pary: Daniel Roman i Maja Czyż z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Ostrołęce, Maksymilian Świderski i Daria Śmiecińska z Przedszkola nr 9 w Ostrołęce, Piotr Żebrowski i Emilia Grzegorczyk z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Ostrołęce, Olaf Matuszewski i Julia Majkowska z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Ostrołęce, Patryk Ciszkowski i Ola Dąbrowska.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 527
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 407
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2022 by "TV-ostroleka.pl