najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (4,7)
ilość ocen: 10
liczba odsłon: 10 353
link:
Ostrołęccy działacze PiS zorganizowali pikietę pod ostrołęckim szpitalem w związku z nieczynnym od ponad roku nowym oddziałem onkologicznym.

„W tym szpitalu już drugi rok stoi gotowy za miliony złotych publicznych pieniędzy nowy oddział onkologiczny”, „Oddział jest nieczynny decyzją NFZ”, „Cierpią na tym chorzy na raka” - transparenty z takimi hasłami oraz ulotki informujące o skandalicznych, zdaniem działaczy Prawa i Sprawiedliwości, decyzji mazowieckiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie braku kontraktu dla jednego z najnowocześniejszych oddziałów chemioterapii i onkologii w regionie.

„(...)Kilka tysięcy pacjentów z naszego regionu, którzy chorują na nowotwory, zmuszonych jest do kosztownego leczenia się ponad 100 km od Ostrołęki, a w naszym mieście stoją niewykorzystane, gotowe łóżka i sprzęt. Mimo pełnej świadomości, którą ma Dyrektor Mazowieckiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej gotowości Oddziału Onkologicznego i wydatkowania na wybudowanie i urządzenie tego oddziału milionów złotych publicznych pieniędzy, Oddział jest zamknięty(...)” - czytamy w ulotce, którą odwiedzającym ostrołęcki szpital wręczał poseł Arkadiusz Czartoryski.

O sytuacji związanej z oddziałem onkologicznym szpitala w Ostrołęce opowiadał w ubiegłym tygodniu podczas specjalnie zwołanej w tym celu konferencji poseł Czartoryski.

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć nieczynnego, nowoczesnego oddziału onkologicznego szpitala w Ostrołęce

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl